ДЮФЛ України: "Скала" в 2-му турі - 4 гри: +3 =1 -0

Переглядів: 88
скала діти
Моршинська «Скала» U-15 та U-17  грали на виїзді, проти Івано-Франківського «Прикарпаття».

Візит до Прикарпаття приніс дві перемоги.

У грі 17-річних команд вихованці тренера Віталія Авінова після прикрої мінімальної поразки у 1-му турі в гостях від ФК «Львів», цього разу зуміли реабілітуватися. У матчі з «Прикарпаттям» все вирішилося в кінцівці гри. Спочатку «Скалу» вивів вперед Юрій Головатюк, а вже в компенсований час перевагу подвоїв Роман Кузів. Отож, у підсумку 2:0 на користь вихованців Академії футболу «Скала».

З різницею у два м`ячі завершилося і друге протистояння цього ігрового дня. Ще до перерви Микита Фомін відзначився своїм першим забитим голом. А у другій половині зустрічі він же став автором дубля. Третій гол записав на свій рахунок Андрій Корендович. З урахуванням «покера» у матчі проти ФК «Львів» на рахунку центрфорварда моршинської команди вже 5 голів! Так тримати, Андрію! «Прикарпаття», натомість, спромоглися лише на гол-престижу. У підсумку «Скала» здобула другу поспіль перемогу і продовжує перебувати на чолі турнірної таблиці.

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-16 та U-14  провели свої поєдинки проти однолітків із чернівецької «Буковини». І якщо в першій грі 16-літніх команд  юні моршинці здобули впевнену перемогу, то у матчі U-14  команда Олега Лозінського, хоча й переважала суперника, однак на перемогу так і не награла.

А у Моршині першими грали команди 1999 року народження.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – ФК «Буковина» ( Чернівці) – 3:0 (1:0)
20 вересняя 2014 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 24 градуси. Арбітр: Іван Салаш  (Калуш). Асистенти арбітра: Богдан Осяк та Ярослав Сторожук (обидва – Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).
«Скала»: 1. Назарій Жилак (77. Віталій Мудрак, 70), 2. Богдан Векляк, 22. Віталій Загієв, 4. Ярослав Альохін, 23. Олег Дзюма, 9. Артем Челядін, 3. Ігор Королевич-к, 8. Ярослав Дяків, (15. Руслан Харук, 60),  11. Євген Ємаєв, 16. Олег Козак (19. Василь Герег, 60), 20. Юрій Черепущак.
Тренер – Микола Василишин.
Голи: Ігор Королевич (22-пен.), Євген Ємаєв (69), Артем Челядін (72-пен.).

У попередньому турі команда U-16 АФ «Скала» каменя на камені не залишила від ФК «Львів» - 3:0. З таким самим рахунком закінчилася й звітна гра. Навіть сценарій обидвох поєдинків був дуже схожим. Перший гол був проведений на тій же 22-й хвилині, а перший тайм завершився з рахунокм 1:0 на користь моршинської команди. Проте перемога команди Миколи Василишина проти буковинців далася куди важче.
Як і в грі проти ФК «Львів», «Скала» з перших хвилин матчу захопили ініціативу і  вже у дебюті зустрічі мала забивати, принаймні, 5 голів. Свої моменти почергово марнували Ігор Королевич на 2-й хвилині, Олег Козак – на 3-й, 12-й і 16-й, Юрій Черепущак – на 4-й. А потім до справи взявся Євген Ємаєв, який, як показали подальші події, став героєм зустрічі. Хоча першу свою спробу правий вінгер «Скали» також не реалізував. На 20-й хвилині Євген отримав передачу на лінії штрафного майданчика, легко на замасі обіграв захисника, однак пробив просто у воротаря.
А через дві хвилини Ємаєв заробив перший пенальті. Після діагоналі з лівого флангу Євген тікав від Богдана Чайки і тому нічого не залишалося, як збити швидкого форварда. Футбольний вирок бездоганно виконав капітан «Скали» Ігор Королевич.
Початок другого тайму «Скала», будемо відверті, провела не так, як ми сподівалися. Чи то хлопці заспокоїлися, ведучи в рахунку, але якби там не було, гості заграли значно активніше і мали один момент, щоб зрівняти рахунок. На щастя удар головою після навісної подачі був неточним. Цей епізод послужив холодним душем для господарів поля. І вже на 69-й хвилині Євген Ємаєв після чудової розрізної передачі Ігоря Королевича, вийшовши на побачення з воротарем, зробив рахунок – 2:0.
А ще через чотири хвилини Ємаєв заробив другий пенальті, коли був повалений на газон на лівому куті штрафного майданчика. Удар Артема Челядіна з 11-метрової позначки був і сильним, і влучним.

НАРАЗІ МАЄМО ЛИШЕ ОЧКО…

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – ФК «Буковина» ( Чернівці) – 0:0
 «Скала»: 1. Руслан Щербан-к., 22. Владислав Диндин (3. Степан Кордюк, 38), 5. Назар Цвик, 4. Владислав Феліпович, 2. Ілля Теліховський, 8. Остап Брода (20. Павло Яворський, 51), 9. Андріан Скляр, 7. Назар Партута, 99. Іван Калька, 17. Остап Марченко (11. Патрік Лесишин, 31), 10. Олег Гавронський.
Тренер – Олег Лозінський.

Незважаючи на те, що обидві команди так і не зуміли забити на двох бодай один м`яч, гра відзначалася високою емоційною напругою. Обидві команди не хотіли поступатися, прагнучи в першу чергу надійно зіграти в обороні. Тому м`яч здебільшого перебував у центрі поля, а гольових моментів майже не було. Це стосується гравців «Буковини». Господарі ж поля мали кілька нагод щоб відкрити рахунок, однак їх не реалізували. Особливо не щастило центральному нападнику Остапові Марченку. Вже на 2-й хвилині він вийшов віч-на-віч з воротарем, але пробив поруч з правою стійкою. На 8-й хвилині Марченко знову був на ударній позиції, однак забарився з ударом і захисник встиг ліквідувати загрозу. А третій свій момент Марченко не реалізував через надійну гру воротаря «Буковини». На 12-й хвилині сам же Остап заробив на правому фланзі штрафний удар. Іван Калька навісив на дальню стійку і Марченко головою пробив у лівий верхній кут. І якби не надійна гра Дмитра Дудки, рахунок був би на користь господарів.
Після перерви Олег Лозінський замінив свого центрфорварда на Патріка Лесишина. А в того гра не пішла. Не надто виходило і в інших його партнерів. Проте навіть при цьому «Скала» могла вирвати перемогу. Вже у доданий час на побачення з воротарем буковинців вивели Павла Яворського, однак той пробив несильно і воротар ногою встиг парирувати цей удар.