ДЮФЛ України: "Скала" в 6-му турі - 4 гри: +0 =1 -3

19 жовтня 16:00
Переглядів: 64
скала діти

Моршинська «Скала» U-17 та U-15  грали на виїзді, проти львівського «УФК-Карпати».

Після двох перемог у попередніх двох турах в Тернополі, коли «Скала» забила три «сухі» м`ячі у ворота місцевої ДЮСШ, та в Моршині проти «Говерли», команда Віталія Авінова зазнала другої поразки в сезоні. Матч в Дублянах, де зазвичай проводять домашні поєдинки команди «УФК-Карпати», умовно можна розділити на дві частини. Перший тайм вихованці Академії футболу «Скала» провели добре і навіть пішли на перерву ведучи в рахунку. На 17-й хвилині відмінним ударом з дальньої дистанції відзначився Ігор Гатала. А от що сталося з командою після перерви, важко сказати, адже «Скала» у другій сорокахвилинці пропустила три «сухі» мячі і відповідно програла – 3:1.

«Скала» U-15 підійшла до матчу проти «УФК-Карпати» посідаючи третю сходинку і  маючи триочкову перевагу над львівською командою. Перший тайм тут пройшов у рівній боротьбі. Однак на останніх хвилинах тайму господарі забили гол у роздягальню. Друга 35-тихвилинка проходила за цілковитиї переваги «УФК-Карпати», які виглядали свіжішими. І не випадково львівські «академіки» провели ще два мячі (другий знову під завісу тайму). У підсумку неприємні – 0:3.

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-16 та U-14  також провели свої поєдинки проти однолітків із львівського «УФК-Карпати». І якщо у першій грі сильнішими виявилися гості, то в грі наймолодших команд зафіксовано нічию – 0:0.

У Моршині першими грали команди 1999 року народження.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:1 (0:1)

18 жовтня 2014 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Похмуро. 12 градусів. Арбітр: Володимир Пиндиківський (Бучач). Асистенти арбітра: Богдан Горошко (Львівська обл.) та Анастасія Яетуріна (Львівська обл.). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 77. Віталій Мудрак, 6. Віталій Мосевич, 2. Богдан Векляк-к., 4. Ярослав Альохін, 22. Віталій Загієв, 9. Артем Челядін, 3. Ігор Королевич (15. Руслан Харук, 47),  8. Ярослав Дяків, 11. Євген Ємаєв, 16. Олег Козак (19. Василь Герег, 66), 20. Юрій Черепущак.

Тренер – Микола Василишин.

Гол: Тарас Пецків (37).

У грі 16-річних команд вихованці тренера Миколи Василишина, після п`яти поспіль перемог у чемпіонаті, поступилися своєму найближчому переслідувачу. Тут все вирішив один гол, який наприкінці першого тайму провів гравець юнацької збірної Тарас Пецків, котрий, перебуваючи в оточенні трьох захисників на лівому куті воротарського майданчика, завдяки високій індивідуальній майстерності таки зумів звільнитися і проштовхнув смугастого повз воротаря.

Господарі у першій половині зустрічі також мали чудові нагоди не лише зрівняти рахунок, але й піти на перерву з гандикапом у кілька м`ячів. Особливо не таланило центральному нападнику Юрію Черепущаку, який один міг, принаймні, тричі відправляти круглого у ворота Антона Задерейка. А були ще нагоди у Челядіна та непризначений на 20-й хвилині 11-метровий, коли, здавалося, захисник ззаду скосив Черепущака, який був першим на м`ячі і встиг прокинути собі на хід…

ТРЕТЄ ОЧКО КОМАНДИ ОЛЕГА ЛОЗІНСЬКОГО…

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:0

«Скала»: 1. Руслан Щербан-к., 3. Степан Кордюк, 5. Назар Цвик, 4. Владислав Феліпович, 2. Ілля Теліховський, 8. Остап Брода, 9. Андріан Скляр (19. Андрій Сметанка, 50), 10. Олег Гавронський, 7. Назар Партута, 99. Іван Калька (17. Остап Марченко, 31), 11. Патрік Лесишин.

Тренер – Олег Лозінський.

Перед матчем наймолодших учасників чемпіонату ДЮФЛ команди посідали діаметрально протилежні місця у турнірній таблиці. Команда Олега Лозінського досі мала лише два очки і замикала таблицю, а «УФК-Карпати» йшли третіми. Однак це не завадило господарям здобути третє очко в сезоні. Хоча й гості виглядали цікавіше і більше володіли м`ячем, вихованці Академії футболу «Скала» зіграли дуже дисципліновано і головне надійно у захисті. До того ж пішла гра у воротаря моршинської команди Руслана Щербана, якого, без перебільшення, можна вважати рятівником «Скали».