ДЮФЛ України. U-16.: "Скала" програла "Волині"

10 червня 15:35
Переглядів: 153
ФК Скала Стрий

9 червня у Луцьку відбувся перший поєдинок плей-офф за право виходу до фінальної частини із восьми  найкращих команд України U-16, яка відбудеться на полях Закарпаття у с. Поляна (стадіон «Поляна») та с. Свалява (стадіон «Авангард») з 27 червня по 5 липня 2015 р.

Команда 16-річних вихованців АФ «Скала», яка фінішувала другою у своїй четвертій групі, зустрічалася з третьою командою першої групи –однолітками із луцької «Волині».

U-16. «Волинь» (Луцьк) – АФ «Скала» (Моршин) – 2:0 (0:0)

9 червня 2014 р. 12 год. м. Луцьк. Стадіон ДЮФШ. Сонячно. Арбітр: Іван Салаш (Калуш). Асистенти арбітра: Максим Колюшко (Івано-Франківськ) та Тарас Демянчук   (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Ігор Школьний (Луцьк).

«Скала»: 1. Назарій Жиляк, 22. Віталій Загієв, 4. Ярослав Альохін, 2. Богдан Векляк-к.,  8. Ярослав Дяків (23. Олег Дзюма, 65),  9. Артем Челядін, 18. Олег Луців, 3. Ігор Королевич (15. Руслан Харук, 60), 7. Олег Козак (11. Євген Ємаєв, 50), 19. Василь Герег, 20. Юрій Черепущак.

Тренер – Микола Василишин.

Попередження у «Скали»: Ігор Королевич та Ярослав Альохін.

4 червня у Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України фінішував попередній етап змагань. За їх підсумками у кожній з чотирьох вікових категорій визначилися по чотири з восьми учасників фінальногго турніру. Ще по чотири путівки буде розіграно в матчах плей-офф. Нагадаємо, що починаючи з попереднього сезону керівництво ДЮФЛ України змінило систему проведення змагань. По завершенні попереднього етапу в чотирьох групах, напряму у фінал вийшли лише переможці, а команди, які посіли  друге і третє місця, грають стикові матчі плей-оф. Між собою зустрічаються команди, що посіли:

- 3-є місце група №4 – 2-е місце група №1;

- 3-є місце група №1 – 2-е місце група №4;

- 3-є місце група №2– 2-е місце група №3;

- 3-є місце група №3– 2-е місце група №2.

Зазначимо, що перші матчі проходять на полі команд, що посіли 3-є місце.

З чотирьох команд, що представляють у турнірі моршинську АФ «Скала», право продовжити боротьбу вибороли лише 16-річні вихованці тренера Миколи Василишина.

Суперником нашої команди стала луцька «Волинь» U-16, яка виступав у першій групі й за підсумками сезону посіла третю сходинку, маючи 29 очок. Із проведених вісімнадцяти поєдинків, лучани тріумфували дев`ять разів, двічі зіграли внічию та сім разів програвали. Різниця забитих і пропущених м`ячів – 31-28. Перше ж місце у тамтешній групі посіли вихованці донецького «Шахтаря», які набрали на дев`ять пунктів більше, ніж київське «Динамо», яке фінішувало на другому місці.

Переможець цієї пари, а також переможці інших трьох пар (ФК «Львів» м. Львів – «Динамо» м. Київ, «ДЮСШ-11 Чорноморець» м. Одеса – «Металіст» м. Харків та «РВУФК» м. Київ – «Чорноморець» м. Одеса) вийде у фінальну частину змагань, де зустрінеться ще з сімома суперниками, саме там і буде розіграно комплект нагород і звання найкращої команди України у своїй віковій групі. Вже забезпечили собі участь у фінальній частині: «Шахтар» Донецьк (1 група), «Дніпро» Дніпропетровськ (2 група), «Металург» Запоріжжя (3 група) та «УФК-Карпати» Львів (4 група).

Перший поєдинок за путівку до фінальної частини, який відбувався на полі луцького стадіону ДЮФШ, що на вулиці Дубнівській, завершився на користь «Волині». Команда тренера Володимира Гапона завдяки двом голам, проведеним у другому таймі, перемогла – 2:0.

З перших хвилин тренер моршинців виставив наступний склад. Місце у воротах заяняв Назарій Жиляк. Крайні захисники: Віталій Загієв (праворуч) та Олег Луців (ліворуч). Пара центральних захисників: Богдан Векляк та Ярослав Альохін. В опорній зоні грали Артем Челядін та Ярослав Дяків. Над ними розташувався Ігор Королевич. І трійка нападу: Олег Козак, Василь Герег та Юрій Черепущак.

Якщо ж говорити про матч у цілому, то гра була рівною. У першому таймі міг відзначитися нападник «Скали» Василь Герег, однак після його удару лучан врятував воротар. У другій половині зустрічі два хороших моменти були в Юрія Черепущака…

А от господарі два голи провели після стандартних положень. Спочатку, волиняни відзначилися після подачі зі штрафного. Сталося це на десятій хвилині другого тайму. А закріпили успіх у середині тайму, коли арбітр призначив пенальті, розгледівши брудний підкат з боку захисника «Скали» в межах штрафного майданчика.

Що ж, тепер команді Миколи Василишина у матчі-відповіді необхідно брати реванш з перевагою у три м`ячі. Завдання непросте, однак, як відомо, немає нічого неможливого. Чекаємо 14 червня, коли у Моршині відбудеться другий матч цих команд.