ДЮФЛ: Жеребкування фінального етапу

19 червня 14:30
Переглядів: 90
ДЮФЛ U-17

У Будинку футболу відбулося жеребкування фінальної стадії чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України у Вищій лізі для всіх чотирьох вікових категорій. Нагадаємо, що одразу шість команд, які представляють ФК «Карпати» – по три колективи клубних СДЮШОР та Академії футболу – вийшли до фіналу змагань.

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ U-15 (Київ, смт Щасливе)

• Група А: «Шахтар» Донецьк, «УФК-Карпати» Львів, «Дніпро» Дніпропетровськ, «BRW-BIK» Володимир-Волинський

• Група В: СДЮШОР «Карпати» Львів, «Металург» Запоріжжя, «Динамо» Київ, РВУФК Київ

КАЛЕНДАР ІГОР

22 червня
«Шахтар» – «BRW-BIK», «УФК-Карпати» – «Дніпро»
СДЮШОР «Карпати» – РВУФК Київ, «Металург» – «Динамо»

23 червня
«BRW-BIK» – «Дніпро», «Шахтар» – «УФК-Карпати»
РВУФК Київ – «Динамо», СДЮШОР «Карпати» – «Металург»

25 червня
«УФК-Карпати» – «BRW-BIK», «Дніпро» – «Шахтар»
«Металург» – РВУФК Київ, «Динамо» – СДЮШОР «Карпати»

27 червня
стикові ігри за місця (4Б – 4А, 3А – 3Б, 2Б – 2А, 1А – 1Б)


ВІКОВА КАТЕГОРІЯ U-14 (Володимир-Волинський, Нововолинськ)

• Група А: «Динамо» Київ, «Шахтар» Донецьк, «BRW-BIK» Володимир-Волинський, «Скала» Моршин

• Група В: «Чорноморець» Одеса, «УФК-Карпати» Львів, УФК Дніпропетровськ, «ВОДЮСШ» Вінниця

КАЛЕНДАР ІГОР

22 червня
«Динамо» – «Скала», «Шахтар» – «BRW-BIK»
«Чорноморець» – «ВОДЮСШ», «УФК-Карпати» – УФК Дніпропетровськ

23 червня
«Скала» – «BRW-BIK», «Динамо» – «Шахтар»
«ВОДЮСШ» – УФК Дніпропетровськ, «Чорноморець» – «УФК-Карпати»

25 червня
«Шахтар» – «Скала», «BRW-BIK» – «Динамо»
«УФК-Карпати» – «ВОДЮСШ», УФК Дніпропетровськ – «Чорноморець»

27 червня
стикові ігри за місця: (4Б – 4А, 3А – 3Б, 2Б – 2А, 1А – 1Б)


ВІКОВА КАТЕГОРІЯ U-17 (Київ, смт Щасливе)

• Група А: «ДЮСШ-11 Чорноморець» Одеса, «Динамо» Київ, СДЮШОР «Карпати» Львів, «Атлет» Київ

• Група В: РВУФК Київ, «УФК-Карпати» Львів, «Шахтар» Донецьк, УФК Дніпропетровськ

КАЛЕНДАР ІГОР

29 червня
«ДЮСШ-11 Чорноморець» – «Атлет», «Динамо» – СДЮШОР «Карпати»
РВУФК Київ – УФК Дніпропетровськ,, «УФК-Карпати» – «Шахтар»

30 червня
«Атлет» – СДЮШОР «Карпати», «ДЮСШ-11 Чорноморець» – «Динамо»
УФК Дніпропетровськ – «Шахтар», РВУФК Київ – «УФК-Карпати»

2 липня
«Динамо» – «Атлет», СДЮШОР «Карпати» – «ДЮСШ-11 Чорноморець»
«УФК-Карпати» – УФК Дніпропетровськ, «Шахтар» – РВУФК Київ

3 липня
стикові ігри: 4Б – 4А, 3А – 3Б

4 липня
півфінали: 1Б – 2А, 1А – 2Б

6 липня
гра за ІІІ місце
ФІНАЛ


ВІКОВА КАТЕГОРІЯ U-16 (Володимир-Волинськийинський, Нововолинськ)

• Група А: «Металург» Запоріжжя, «Динамо» Київ, ФК «Львів», СДЮШОР «Карпати» Львів

• Група В: «Металіст» Харків, «BRW-BIK» Володимир-Волинський., «Шахтар» Донецьк, «ДЮСШ-15» Київ

КАЛЕНДАР ІГОР

29 червня
«Металург» – СДЮШОР «Карпати», «Динамо» – ФК «Львів»
«Металіст» – «ДЮСШ-15», «BRW-BIK» – «Шахтар»

30 червня
СДЮШОР «Карпати» – ФК «Львів», «Металург» – «Динамо»
«ДЮСШ-15» – «Шахтар», «Металіст» – «BRW-BIK»

2 липня
«Динамо» – СДЮШОР «Карпати», ФК «Львів» – «Металург»
«BRW-BIK» – «ДЮСШ-15», «Шахтар» – «Металіст»

3 липня
стикові ігри: 4Б – 4А, 3А – 3Б

4 липня
півфінали: 1Б – 2А, 1А – 2Б

6 липня
гра за ІІІ місце
ФІНАЛ

laquo;Дніпро

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити