ДЮФЛУ: Дві перемоги "Скали"

30 квітня 16:00
Переглядів: 119
Скала

29 квітня відбулися матчі 14-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Команди U-17 та U-15 у Моршині приймали СДЮСШОР (Ужгород), а U-16 та U-14 грали виїзні поєдинки проти «Ніки» з Івано-Франківська. І у всіх чотирьох поєдинках перемоги святкували вихованці моршинської Академії футболу!

У матчі 16-річних команд перший тайм завершився без голів. А от у другій 40-хвилинці «Скала» схилила шальки терезів на свою користь. На голи Павла Козловського та Владислава Мороза господарі відповіли лише одним влучним ударом. У підсумку мінімальна перемога хлопців Миколи Василишина  - 2:1, які продовжують боротьбу за право грати у плей-офф на другому етапі з чернівецькою «Буковиною».

У поєдинку 14-річних команд, навпаки, все вирішилося практично в першому таймі, коли моршинці двічі вразили ворота «Ніки». За «Скалу» влучними ударами відзначилися лівий захисник Мар`ян Фарина та нападник Артур Микитишин. Після перерви рахунок до розгромного довів атакувальний півзахисник Ілля Суботін. Господарі могли забити гол престижу, після того, як арбітр призначив сумнівний, на думку тренера моршинської команди Івана Кованди, пенальті, проте переграти з 11-метрової позначки воротаря «Скали» Даниїла Корнієнка гравець «Ніки» не зумів. Отож, переконливе – 3:0 за моршинцями.

А у Моршині першими грали команди 2000 року народження.

U-17. АФ «Скала» (Моршин) – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:0 (1:0).

29 квітня 2017 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Мінлива хмарність. Часом дрібний дощ. 8 градусів. Арбітр: Ігор Садковський (Тернопіль). Асистенти арбітра: Ростислав  Андрунишин (Івано-Франківськ) та Віталій Барко (Івано-Франківськ). Спостерігач ФФУ: Олександр Бринза (Львів).

«Скала»: 55. Павло Гудименко, 5. Валентин Білінський, 2. Ярослав Анніч, 23. Артур Відерський, 88. Максим Максименко, 8. Роман Михайленко (27. Максим Захаров, 77),  4. Ярослав Миронюк-к., 7. Едуард Волков  (10. Роберт Якоб, 70), 33. Микола Тишкун, 11. Микита Фомін, 9. Михайло Лукач (77. Юрій Лучко, 80+1).

Тренери – Олег Лутков та Анатолій Петрик.

Голи: Михайло Лукач (30), Артур Відерський (70).

Перша половина першого тайму пройшла в рівній боротьбі і без моментів. Проте потім господарі захопили ініціативу і почали створювати небезпечні моменти біля воріт ужгородців. Перший дзвіночок пролунав на 27-й хвилині, коли після поджачі з кутового Максименком пробивав Лукач, проте мяч з порожніх воріт виніс захисник, а після повторного удару Відерського круглий пролетів вище воріт. Однак вже через дві хвилини господарі повели в рахунку, розігравши комбінаційну атаку. Лукач, отримавши передачу, на підступах до щтрафного майданчика, відтер корпусом суперника і віддав направо на Фоміна, який прострілив вздовж воріт, де першим на м`ячі був той же Лукач. Одразу після цього центрфорвард «Скали» міг подвоїти рахунок, однак його удар метрів з 18-ти прийняла на себе права стійка.

Та ж права стійка лише на протилежних воротах, оскільки це був вже другий тайм, знову врятувала гостей на 51-й хвилині, коли пробивав Волков і воротар кінчиками пальців дотягнувся до шкіряного. А от на 70-й хвилині ніщо не завадило центральному захиснику «Скали» Артуру Відерському відзначитися вдруге. Його удар зі штрафного метрів з 19-ти, призначеного за фол на Лукачу, був і сильним, і точним.

«СКАЛА» ОБМЕЖИЛАСЯ ОДНИМ ГОЛОМ…

U-15. АФ «Скала» (Моршин) – СДЮСШОР (Ужгород) – 1:0 (1:0).

29 квітня 2017 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Мінлива хмарність. Часом дрібний дощ. 8 градусів. Арбітр: Ігор Садковський (Тернопіль). Асистенти арбітра: Ростислав  Андрунишин (Івано-Франківськ) та Віталій Барко (Івано-Франківськ). Спостерігач ФФУ: Олександр Бринза (Львів).

«Скала»: 1.Святослав Барасюк, 16. Володимир Паєвський, 3. Артем Глібко, 49. Віталій Полюга, 18. Назар Гречанюк, 11. Максим Переходько (17. Андрій Петрик, 49; 22. Віталій Шемеляк, 70), 23. Станіслав Максимів (20. Максим Братуш, 62), 8. Володимир Шевчук, 10. Даниїл Волков, 7. Василь Пасічняк, 9. Олег Матуляк-к.

Тренери – Олександр Єжаков та Юрій Галій.

Гол: Володимир Шевчук (12).

У попередньому турі ужгородці вдома відібрали два очки в лідера групи – львівського «УФК-Карпати», розійшовшись «сухою» нічиєю. Тому «Скала» віднеслась з повною серйозністю до цього поєдинку. Єдиний м’яч у цій зустрічі провів Володимир Шевчук, потужно пробивши над голкіпером на 12-й хвилині. А ще до взяття воріт міг відзначитися капітан моршинців Олег Матуляк проте за гостей зіграла поперечка. На 23-й хвилині Матуляк вдруге, цього разу головою, влучив у поперечину, після подачі з кутового Максимівим. І надалі м’яч вперто не йшов у ворота закарпатців, хоча гольових моментів було чимало.

У другому таймі глядачі сподівалися на продовження результативності з боку господарів і поліпшення різниці забитих і пропущених м`ячів, однак «Скала» грала не так активно в атаці і в підсумку обмежилася одним забитим голом. А от радує те, що «Скала» знову не пропускає, демонструючи надійну гру в захисті.