ДЮФЛУ. Фінал: "УФК–"Карпати" U-16 – "Динамо" U-16 – 1:1 (пен. 3:4)

05 липня 21:05
Переглядів: 1120
карпати

Два дні тому і «УФК–«Карпати», і «Динамо» провели важкі півфінали, в яких віддали багато сил та психологічної енергії. Львів’яни обіграли дніпропетровський «Дніпро» лише у серії пенальті (основний час – 1:1, пенальті – 3:2), а кияни, виграючи у донецького «Шахтаря» до 30-ої хвилини 3:0, у підсумку увесь другий тайм були зосереджені на тому, аби втримати переможний для себе рахунок 3:2 і свого таки досягли.

Не могла не позначитися на сьогоднішньому матчі і спекотна погода, що встановилася в останні дні в Поляні, що при ранньому початку матчу об 11:30 не могло не відбитися на якості гри суперників. Клопоту наставникам динамівців і карпатівців – Віталію Косовському та Ярослава Дмитрасевичу відповідно – додали і ушкодження кількох провідних гравців.

Незважаючи на всі складнощі, бажання обох команд вперше стати чемпіоном України просто зашкалювало. Дебют гри краще дався киянам, які вже на 8-й хвилині одну зі своїх атак завершили взяттям воріт галичан. Після атаки лівим флангом послідував простріл на лінію воротарського майданчика, прямо по центру набіг Владислав Наумець і в дотик розстріляв ворота.

Пропустивши гол, «зелено-білі» активізувалися і захопили ініціативу. Посприяли нашим хлопцям і «біло-сині» , які після забитого м’яча стали грати обережніше, часто використовуючи улюблену контратакуючу тактику. Але наші хлопці знайшли свій козир у вигляді дальніх ударів. Спершу Віталій Сільченко змусив потрудитися Владислава Кучерука, пробивши в саму «дев’ятку» метрів з 22-х. У тому епізоді голкіпер столичної команди виявився на висоті в прямому та переносному значенні слова. Але на 28-й хвилині і він був безсилим зарадити круглому залетіти до сітки. Аж надто бездоганним був постріл по дузі під поперечину від нашого лівого оборонця Олексія Січа, який перед тим, як виконати постріл зі своєї лівої «гармати», трохи змістився до середини. Такі удари, як то кажуть, не беруться. Зазначимо, що усю гру карпатівці при першому зручному випадку пробивали з дальніх дистанцій.

У другому таймі гра була не менш цікавою, а рівень пристрастей на полі зашкалював до самого фінального свистка. Обидві команди хотіли перемогти в основний час. Ближчими до того, аби вирвати перемогу в ігровий час були карпатівці, які діяли трішечки гостріше за динамівців, але в підсумку все вирішувалося у післяматчевій серії пенальті.

На жаль, на відміну від півфінальної історії, коли в серії післяматчевих пенальті «Карпатами» був переможений дніпропетровський «Дніпро», сьогодні фортуна посміхнулася київському «Динамо». Тож підопічні Ярослава Дмитрасевича вдруге за три роки (перший раз у 2013) виборюють срібні нагороди першості країни, з чим ми їх і вітаємо. Додамо, що кращим нападником турніру було визнано форварда нашої команди Тараса Пецківа.

У фінальному матчі першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд, сформованих з гравців, які народилися не раніше 1-го січня 1999 року, вихованці Академії футболу ФК «Карпати» провели принциповий «золотий» двобій з однолітками київського «Динамо». Основний ігровий час переможця не виявив, а у серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулася киянам.