ДЮФЛУ: Огляд матчів "Скали" у 13-у турі

24 квітня 13:00
Переглядів: 102
Скала

22 та 23 квітня відбулися матчі 13-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі.

Команди моршинської Академії футболу «Скала» U-16 та U-14 22 квітня вдома зустрічалася із «BRW-ВІК» з Володимира-Волинського. Інші дві команди АФ «Скала» U-17 та U-15 свої поєдинки 13-го туру проводили наступного дня, 23 квітня, в Івано-Франківську проти місцевої «Ніки».

22 квітня на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» у с. Довгому першими грали команди U-16 (2001 р.н.)

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський) – 0:0

22 квітня 2017 р. 12 год. с. Довге. Стадіон «Арена-Довге». Хмарно з проясненням. Дрібний дощ, 11 градусів. Арбітр: О. Рошко (Закарпатська обл.). Асистенти арбітра: Олег Ващишин та Данило Кусень (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 77. Руслан Щербан, 25. Василь Стеценко, 5. Назар Цвик, 14. Владислав Мороз, 33. Ілля Теліховський, 8. Остап Брода, 10. Олег Гавронський, 11. Патрік Лесишин, 19. Віталій Тригуба (15. Василь Габорець, 58), 29. Олег Фенюк, 9. Павло Козловський (23. Ростислав Зьола, 41).

Тренер – Микола Василишин.

Перед матчем моршинці посідали четвертий рядок турнірної таблиці, випереджаючи волинян, якій йшли шостими, на п`ять пунктів. Зберігся статус-кво й після цього поєдинку, хоча навряд чи залишився задоволеним від цього результату наставник «малиново-зелених» Микола Василишин. «Скалі» для того, щоб пробитися у трійку, яка дозволить грати матчі пей-офф, треба перемагати, однак команда здобула лише одне очко, до речі, перше весняне, адже в попередньому турі «Скала» поступилася також на власному полі «УФК-Карпати». У звітному матчі господарі були ближчими до того, щоб здобути повноцінні три очки, однак команді так і не вдалося нанести один результативний удар. Найкращий шанс юні моршинці мали вже в дебюті зустрічі, коли вони нанесли десь пять поспіль ударів, однак круглий так і не перетнув лінію воріт…

Є ГРА, Є Й РЕЗУЛЬТАТ

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський) – 2:0 (2:0).

«Скала»: 1. Даниїл Корнієнко, 25. Юрій Ситор, 3.Олег Данило, 8. Мар`ян Фарина, 17. Назарій Гаврилюк, 11. Роман Тимчук, 9. Юрій Вітрів (23.Назар Русяк, 40), 12.Максим Бомащук (13. Денис Почапський, 50), 6. Владислав Бучакчийський-к., 88. Арсен Слободян, 19. Ілля Суботін (10. Артур Микитишин, 55).

Тренер – Іван Кованда.

Голи: Максим Бомащук (2), Олег Вітрів (27).

Результативнішим і змістовнішим виявилося протистояння наймолодших команд. Після прикрої поразки в попередньому турі від львівського «УФК-Карпати», моршинська команда же з перших хвилин кинулася вперед і це принесло свої плоди. На 3-й хвилині влучний удар з близької відстані вдався нападнику «Скали» Максимові Бомащуку. На цьому команда Івана Кованди не зупинилася і ще до свистка на перерву провела другий гол. На 27-й хвилині півзахисник «Скали» Юрій Вітрів, відзначив своє повернення на поле (у матчі проти «УФК-Карпати» він участі не брав) голом-красенем ударом із штрафного.

Після перерви гості, треба віддати їм належне, до останньої хвилини намагалися змінити хід подій, однак господарі відіграли решту часу дуже організовано й надійно в обороні, так і не давши волинянам жодного шансу.

***

А от два матчі і Івано-Франківську, що відбулися 23 квітня, як і в минулому турі, закінчилися на користь вихованців Академії футболу «Скала».

Спочатку прикарпатців обіграли 17-річні моршинці. Результат вихованці Олега Луткова і Анатолія Петрика забезпечили практично ще до перерви. Грати, як розповів Олег Лутков, довелося на газоні жахливої якості і до того ж ще й при сильному вітрі. Принагідно зауважимо, що більшість гравців «Скали» напередодні виступали за юніорську команду у матчі проти луцької «Волині». Незважаючи на все це ще у першій сорокахвилинці Микола Тишкун, МихайлоЛукач та завдяки автоголу «Скала» вела в рахунку – 3:0. До перерви «Ніка» один гол відіграла. А в другому таймі Микита Фомін встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:1 на користь моршинців.

У грі 15-річних команд навпаки доля матчу вирішилася лише наприкінці зустрічі, коли півзахисник «Скали» Володимир Шевчук за шість хвилин до фінального свистка втілив велику ігрову й територіальну перевагу гостей у забитий м`яч, який виявився єдиним у зустрічі. До речі Володимир Шевчук і у попередній грі поставив остаточну крапку в матчі проти команди з Мукачевого. Зауважимо, що через мікротравму не зміг взяти участь у грі Олег Матуляк, якому Олександр Єжаков дав можливість відпочити й розраховує на цього атакувального гравця вже в наступному матчі.