ДЮФЛУ: Огляд перенесених матчів "Карпат" у 18-му турі

26 травня 18:13
Переглядів: 92
Карпати

У четвер, 25-го травня, відбулися перенесені матчі 18-го, заключного туру попереднього етапу у групах ХVI Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2016/2017. Зокрема, дві команди U-15 і U-17 СДЮШОР «Карпати» зіграли свої гостьові поєдинки проти одноліток моршинської «Скали».

Зазначимо, що решта шість команд ФК «Карпати», що приймають участь у першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2016/2017 свої матчі 18-го туру попереднього етапу зіграють, згідно з календарем, у суботу, 27-го травня.

А тепер до вашої уваги огляд сьогоднішніх двох матчів львівського дербі у Моршині між «зелено-білими» та «малиново-зеленими» в рамках 18-го, заключного туру попереднього етапу у групах ХVI Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2016/2017.

Зазначимо, що обидві команди СДЮШОР «Карпати» достроково забезпечили собі перше місце у своїх групах, що дає пряму путівку на фінальну частину ДЮФЛ України.

U-17

«Скала» (Моршин) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 3:1 (2:1)

25 травня. Початок – 12:00. Моршин. Стадіон «Медик»

Арбітр – Леськів Я.А. (Львівська обл.).
Асистенти арбітра: Кусень Д.Р. (Львів), Притула В.Г. (Львівська обл.).
Спостерігач арбітражу – Кравченко В.В. (Львів).

Голи: Едуард Волков (17), Роберт Якоб (30), Михайло Лукач (69) – Олександр Рибачук (9).

Найстарші вихованці СДЮШОР «Карпати» на свій останній матч попереднього етапу ДЮФЛУ приїхали з путівкою в кишені на фінальний турнір, тож для «зелено-білих» звітна гра не мала жодного турнірного значення. Водночас «Скалі», аби остаточно закріпитися на другій позиції, яка дає певні переваги на матчі плей-оф, і не залежати від суботнього поєдинку команди Академії футболу «УФК-Карпати», треба було лише перемагати.

Карпатівці вийшли на гру без чотирьох гравців основного складу. Тим не менше, саме вони відкрили лік забитим голам у матчі. На 9-й хвилині крайній нападник «левів» Олександр Рибачук отримав круглого на правому фланзі, змістився у центр і влучно пробив у лівий нижній кут.

Забивши швидкий гол, підопічні Василя Леськіва та Любомира Вовчука не заспокоїлися і створили ще дві дуже гарні нагоди збільшити свою перевагу за забитими м’ячами. Однак Костянтин Домарацький і Максим Сеник не зуміли довести зусилля партнерів до взяття воріт господарів. Тут слід відзначити голкіпера «Скали» Павла Гудименка, який вдало діяв у рамці.

Напевне, якби гості повели в рахунку 2:0, не кажучи вже про 3:0, то у «малиново-зелених» були б серйозні проблеми з тим, щоб досягти необхідного переможного результату. А так привередлива пані Фортуна цього разу повернулася до них обличчям.

Ще до перерви команда Олега Луткова та Анатолія Петрика не лише відіграла пропущений у дебюті гри м’яч, а й пішла на перепочинок за мінімальної переваги – 2:1. Відігралися моршинці зусиллями Михайла Лукача та Едуарда Волкова. Перший вдало пройшов правим флангом і прострілив вздовж воріт, а другий у дотик переправив шкіряну сферу до сітки. Сталося це на 17-й хвилині, а за 13 хвилин Роман Михайленко по лівому флангу підключив до атаки оборонця Миколу Тишкуна, той пройшов вперед і виконав навісну подачу на Роберта Якоба, який головою поцілив у праву «шістку» воріт нашої команди.

По перерві гра була майже рівною, хоча гольових моментів більше створили карпатівці. Однак єдиний гол у другій половині забила «Скала». На 69-й хвилині півзахисник «малиново-зелених» Роберт Якоб пройшов правим флангом, «розхитав» опонента і м’яко подав на Михайла Лукача, якому залишалося лише підставити ногу. 3:1 – перемога моринців і перша в сезоні поразка львів’ян.

U-15

«Скала» (Моршин) – СДЮШОР «Карпати» (Львів) – 1:0 (0:0)

25 травня. Початок – 14:00. Моршин. Стадіон «Медик»

Гол: Андрій Петрик (70).

Як і команда U-17 СДЮШОР «Карпати», 15-річні вихованці карпатівської школи також приїхали до Моршина в якості дострокового переможця групи. Але й для їхніх суперників звітна гра так само не мала турнірного значення – «малиново-зелені» за будь-якого результату фінішують на третій позиції, а це означає, що путівку на фінальний турнір першості ДЮФЛ України вони будуть виборювати в іграх плей-оф. Тож з позицій боротьби в турнірній таблиці, фактично гра мала напівтовариський статус.

Однак обидві команди поставилися до поєдинку серйозно – дербі є дербі. А тренери гостей, Іван Шуга та Віталій Пономарьов випустили цього разу зі стартових хвилин чимало гравців, які зазвичай розпочинають матчі з лави запасних. Можливо саме через це у першій половині зустрічі гольових моментів в обох команд фактично не було, хоча у бажанні та самовіддачі не можна відмовити ні господарям, ні гостям.

По перерві у «зелено-білих» вийшла група лідерів і це позначилося на співвідношенні сил на полі – ініціатива була на стороні карпатівців. Наша команда створила низку гольових моментів. Зокрема, один тільки Тарас Демчук в другому таймі тричі пробивав по воротах із цілком забійних позицій з меж штрафного майданчика, але так жодного м’яча й не забив. Не вдалося забити і його партнерам.

Не складалося із завершенням атак і в «Скали». Тож все йшло до того, що команди, як і в першому колі у Львові, розійдуться безгольовою нічиєю. Однак у складі господарів знайшовся «джокер». Ним став Андрій Петрик, син добре знаного львівським вболівальникам колишнього гравця «Карпат» Анатолія Петрика, який нині тренує команду «Скали» U-17 і про якого ми вже згадували вище. Вийшовши на заміну за п’ять хвилин до фінального свистка, Петрик-молодший на останніх секундах основного ігрового часу отримав передачу від Назарія Гречанюка і влучно пробив метрів з 23-ох у праву «шістку» воріт гостей. Ось така несподівана розв’язка й призвела до першої в сезоні поразки 15-річних «левів». Будемо сподіватися, цей епізод стане для них добрим уроком і наглядним прикладом того, що грати завжди треба, як скандують фанати «Карпат», «ДО КІНЦЯ!»