ДЮФЛУ: Результати "Скали" у матчах 15-го туру

08 травня 19:20
Переглядів: 93
Скала

6 та 7 травня відбулися матчі 15-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі.

Команди моршинської Академії футболу «Скала» U-16 та U-14 6 травня вдома на НТБ ФК «Скала» в Довгому зустрічалася з ужгородським СДЮСШОР. Інші дві команди АФ «Скала» U-17 та U-15 свої поєдинки 15-го туру проводили наступного дня, 7 травня, у Володимирі-Волинському проти місцевого «BRW-VIK».

6 травня на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» у с. Довгому першими грали команди U-16 (2001 р.н.)

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – СДЮСШОР (Ужгород) – 1:1 (0:0).

6 травня 2017 р. 12 год. с. Довге. Стадіон «Арена-Довге». 20 градусів. Сонячно. Арбітр: Андрій  Дмитрук (Волинська обл.). Асистенти арбітра: Богдан Грисьо та Іван Родін (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 77. Руслан Щербан, 25. Василь Стеценко, 5. Назар Цвик, 14. Владислав Мороз, 33. Ілля Теліховський, 8. Остап Брода, 10. Олег Гавронський, 11. Патрік Лесишин, 19. Віталій Тригуба (15. Василь Габорець, 46), 9. Павло Козловський (23. Ростислав Зьола, 41), 29. Олег Фенюк (18. Павло Дурило, 33).

Голи: Ілля Теліховський (52) – Юрій Лабяк (60).

Тренер – Микола Василишин.

Перед матчем явним фаворитом були моршинці, які посідали четвертий рядок турнірної таблиці, а ужгородська команда, маючи лише 5 очок, замикала турнірні перегони. Однак здобути прогнозовані три очки, які так необхідні для продовження боротьби за третє місце, що дозволяє грати матчі плей-офф на другому етапі, господарям не вдалося. Перший тайм пройшов за великої ігрової переваги команди Миколи Василишина, проте «Скалі» так і не вдалося завдати бодай одного результативного удару.

Після перерви моршинці таки відкрили рахунок. На 52-й хвилині чудовим за вионанням ударом зі штрафного метрів з 20-22-х в ближній кут відзначився Ілля Теліховський.

Гостей врятував гравець, який вийшов на заміну, Юрій Лабяк, який через вісім хвилин встановив статус-кво. Цей гол додав впевненості ужгородцям, які втримали нічийний рахунок.

ДОТИСНУЛИ…

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – СДЮСШОР (Ужгород) – 1:0 (0:0)

6 травня 2017 р. 14 год. с. Довге. Стадіон «Арена-Довге». 20 градусів. Сонячно. Арбітр: Андрій  Дмитрук (Волинська обл.). Асистенти арбітра: Богдан Грисьо та Іван Родін (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Даниїл Корнієнко, 25. Юрій Ситор, 3.Олег Данило, 8. Мар`ян Фарина, 17. Назарій Гаврилюк, 11. Роман Тимчук, 9. Юрій Вітрів (7. Андрій Огородник, 55), 12.Максим Бомащук (5. Святослав Герман, 27), 6. Владислав Бучакчийський-к., 19. Ілля Суботін (10. Артур Микитишин, 14), 88. Арсен Слободян.

Тренер – Іван Кованда.

Гол: Олег Вітрів (48-пен.).

А от у грі наймолодших команд господарі поповнили свій очковий доробок трьома пунктами. Хоча далася ця перемога не так просто. Вже на перших хвилинах міг відкрити рахунок Арсен Слободян, однак за гостей зіграла права стійка. Взагалі для Слободяна цей матч був особливим, адже після гри першого кола з ужгородцями ще восени минулого року, наш нападник, який тоді допоміг команді здобути перемогу (3:0), провівши «дубль», зазнав перелому руки і вибув на кілька місяців, повернувшись на поле лише навесні цього року. Саме надмірне бажання Арсена, як і його партнерів, у звітній грі й заважало «Скалі» демонструвати свої найкращі якості, тому цей матч складався для вихованців Івана Кованди непросто.

А єдиний гол, який приніс «малиново-зеленим» третю поспіль перемогу у весняній частині, провів Юрій Вітрів, який вдало реалізував 11-метровий призначений за гру рукою гравцем ужгородської команди у власному штрафному майданчику. А взагалі треба відзначити цю атаку «Скали», яка призвела до призначення пенальті. На 48-й хвилині Слободян з центральної зони підключив до атаки на правому фланзі Микитишина, який і виконував гостру прострільну передачу, після якої захисник зупинив політ м`яча за допомогою руки. Реалізувавши 11-метровий Юрій Вітрів зробив собі на іменини і команді загалом чудовий подарунок у вигляді трьох очок, що дозволяє продовжувати гонитву за лідерами групи – двома командами зі структури ФК «Карпати».

***

А от два матчі у Володимирі-Волинському, що відбулися 7 травня, закінчилися на користь вихованців Академії футболу «Скала».

Спочатку порадували 17-річні вихованці Олега Луткова і Анатолія Петрика. Для «BRW-VIK», як і для «Скали» матч мав важливе значення, оскільки в разі перемоги господарі могли й надалі розраховувати на подальшу боротьбу за вихід до плей-офф. Однак і для моршинців важливо було взяти чергові три очки і зберегти другу сходинку турнірної таблиці. Долю зустрічі вирішив один гол, який в середині другого тайму провів Едуард Волков. Після матчу старший тренер «Скали» Олег Лутков відзначив, що перемога цінна ще й тому, що хлопці проявили неабиякий характер, адже більшість гравців «Скали»  напередодні проводила матч чемпіонату України серед команд U-19 проти «Ворскли» і грали на фоні втоми (додамо сюди ще й дорогу до Володимира-Волинського). Зауважимо також, що в першому колі у Моршині команди зіграли в результативну нічию – 2:2.

У грі 15-річних команд вихованці Олександра Єжакова та Юрія Галія, як і в матчі першого кола, знову переграли свого опонента. Торік в Моршині «Скала» перемогла – 4:1, а цього разу нашій команді вдалося забити на гол менше, пропустивши лише один. Ще до перерви двічі вразив ворота господарів півзахисник Максим Переходько, на що «BRW-VIK» відповів одним. Після перерви успіх «малиново-зелених» закріпив той же Переходько, ставши автором «хет-трику». Ця перемога дозволила нашій команді суттєво відірватися від «BRW-VIKу», який перед цим туром йшов четвертим («Скала» - третьою). Тепер відстань між командами становить 9 очок (у моршинців – 30 пунктів, у волинян залишилося 21 очко).