ДЮФЛУ: Результати "Скали" у матчах 17-го туру

21 травня 15:28
Переглядів: 147
Скала

20 травня відбулися матчі передостаннього, 17-го, туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у четвертій групі. Усі чотири команди моршинської Академії футболу «Скала» зустрічалася із чернівецькою «Буковиною». Команди U-16 та U-14 грали на власному полі, а U-17 та U-15 – в Чернівцях.

Два виїзні матчі принесли у клубний залік АФ «Скала» чотири пункти. У матчі 17-річних команд і сусідів за турнірною таблицею було зафіксовано «суху» нічию. Як розповів старший тренер «Скали» Олег Лутков, загальний підсумок відповідає тому, що відбувалося на полі. У цьому матчі захист обох команд зіграв краще, ніж напад. Після цієї нічиєї, «Скала» за тур до кінця групового турніру фінішувала на третій позиції в групі, адже у цей же ігровий день в львівському дербі зустрічалися «УФК-Карпати» та «Карпати». Тут сильнішими виявилися вихованці Училища фізичної культури, які до звітної гри відставили від своїх візаві зі структури ФК «Карпати» на 5 очок. Тепер відставання становить лише два очки. Отже, хто стане першим у групі дізнаємося в останньому турі, де наша «Скала» прийматиме «Карпати» і у разі перемоги або нічиєї може позбавити суперника прямого побадання до фінальної частини з першого місця.

А от вихованці Олександра Єжакова та Юрія Галія записали до свого активу чергові три очки, провівши у кожному з таймів по голу. Ще до перерви рахунок відкрив Василь Пасічняк, а у другій половині зустрічі, коли до кінця залишалися лічені секунди, рахунок подвоїв Віталій Полюга. У підсумку впевнена звитяга моршинської команди U-15, яка також заздалегідь забезпечила собі третю позицію і матчі плей-офф за право грати у фінальній частині.

Зауважимо також, що навесні «Скала» U-15, як і їх старші 17-річні колеги, йдуть без поразок. У шести поєдинках в 2017 році наша 15-річна команда здобула п`ять перемог і одного разу зіграла внічию, а «Скала» U-17 перемогла чотири рази і двічі розійшлася миром із суперниками в останніх двох турах.

А на полі моршинського стадіону «Медик» першими грали команди 2001 року народження.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «Буковина» (Чернівці) – 0:3 (0:1).

20 травня 2017 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 22 градуси. Арбітр: Сергій Подригуля (Луцьк). Асистенти арбітра: Марта Ільницька (Львів) та Данило Кусень (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 77. Руслан Щербан-к., 5. Назар Цвик, 16. Іван Лазарчук, 14. Владислав Мороз, 33. Ілля Теліховський, 8. Остап Брода, 10. Олег Гавронський (23. Ростислав Зьола, 56), 11. Патрік Лесишин, 99. Іван Калька (15. Василь Габорець, 60), 25. Василь Стеценко (29. Олег Фенюк, 46), 19. Віталій Тригуба (9. Павло Козловський, 73).

Тренер – Микола Василишин.

Голи: Євген Квасниця (21), Владислав Ватаманюк (47, 80+3).

Перед грою буковинці випереджали «Скалу», яка посідала четвертий рядок у таблиці, лише на два очки. Тому хлопців Миколи Василишина для того, щоб фінішувати на третій позиції, задовольняла лише перемога з будь-яким рахунком. У підсумку здобути бажаний результат не вдалося.

Все почалося з голу після стандарту. На 21-й хвилині арбітр призначив штрафний на лівому фланзі. Після подачі не порозумілися Назар Цвик та Руслан Щербан. Перший чомусь не зіграв головою і пропустив мяч, після чого мяч потрапив у груди голкіперу «Скали» і відлетів до«сімки» буковинців Євгена Квасниці, який з трьох-чотирьох метрів спрямував круглого у ближній кут.

За кілька хвилин після цього господарі були зобов`язані зрівнювати рахунок, коли захисник чернівчан головою невдало скинув круглого просто на Віталія Тригубу, однак наш центральний нападник не скористався таким подарунком і, перебуваючи віч-на-віч з воротарем, спрямував смугастого просто у руки Юрію Скибінському.

Після перерви гості подвоїли рахунок після контратаки. На 46-й хвилині господарі створили небезпечний момент біля воріт «Буковини», коли підключався на правому фланзі Назар Цвик. Однак зрівняти рахунок і тоді не вдалося, мало того, ще й пішла зворотня контатака, після якої на побачення з Щербаном вийшов вже центрфорвард «Буковини» Владислав Ватаманюк, який продемонстрував як повинен діяти вподібній ситуації гравець, що грає на вістрі атаки.

Третій гол глядачі побачили вже на останніх секундах зустрічі на третій компенсованій хвилині. І його автором знову став Владислав Ватаманюк. Цього разу центральний нападник скористався помилкою Іллі Теліховського, який опинився на позиції центрального захисника і не втримався на ногах.

У підсумку малоприємне – 0:3, хоча все могло бути інакше у разі реалізації створених моментів. Хоча, якщо відверто, то наша команда у цій грі на перемогу не награла…

ПЕРЕМОГИ ВІДКЛАЛИ НА НАСТУПНІ МАТЧІ?

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «Буковина» (Чернівці) – 0:0

20 травня 2017 р. 14 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. Сонячно. 22 градуси. Арбітр: Сергій Подригуля (Луцьк). Асистенти арбітра: Марта Ільницька (Львів) та Данило Кусень (Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Даниїл Корнієнко, 25. Юрій Ситор, 3.Олег Данило, 8. Мар`ян Фарина, 17. Назарій Гаврилюк, 11. Роман Тимчук, 9. Юрій Вітрів (7. Андрій Огородник, 55), 12.Максим Бомащук (5. Святослав Герман, 45), 6. Владислав Бучакчийський-к., 10. Артур Микитишин (19. Ілля Суботін, 35), 88. Арсен Слободян.

Тренер – Іван Кованда.

У матчі наймолодших учасників чемпіонату ДЮФЛ України обійшлося без голів. Хоча фаворитом зустрічі вважалися моршинці, які вже забезпечили собі право грати стикові матчі. Адже вихованці Івана Кованди випереджали буковинців на 13 очок. Однак цього дня наші хлопці провели не найкращий свій матч і створили надто мало моментів, щоб поповнити клубний багаж повноцінними трьома очками. Це, до речі, друга поспіль безгольова нічия моршинської команди. Адже і в попередньому турі вони у Львові з таким самим безгольовим рахунокм завершили матч проти ФК «Львів». Будемо сподіватися, що голи наші хлопці притримали на останній поєдинок групового турніру проти «Карпат» і що ще важливіше, на матчі плів-офф.