ДЮФЛУ: СДЮШОР "Карпати" U-14 – "Шахтар" U-14 – 0:1

23 червня 12:38
Переглядів: 164
Карпати діти

У другій грі групового етапу фінальної частини першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2014/2015 серед команд, сформованих з юних гравців, які народилися не раніше 1-го січня 2001 року, 14-річні вихованці СДЮШОР «Карпати» з рахунком 0:1 програли своїм одноліткам з донецького «Шахтаря».

СДЮШОР «Карпати» U-14 (Львів) –
«Шахтар» U-14 (Донецьк) – 0:1 (0:0)

22 червня. Початок – 18:00. смт Щасливе. «Лафорт-Арена». Сонячно. +21°С

СДЮШОР «КАРПАТИ» U-14: Гарапа, Береза, Григоращук, Труш, Попович, Івановський, Дмуховський (Храмов, 35), Іванюк, Гірний (Вовк, 37), Бекеша (Кіт, 50), Кудь.

Старший тренер – Віталій Шумський.

«ШАХТАР» U-14: Трубін, Біблик, Харченко, Ауссі, Проха, Бодня, Бабенко, Пелипак (Дубко, 59), Снісар (Кабрель, 40) Морозов (Зорило, 39), Голік (Майсурадзе, 59).

Старший тренер – Олександр Ладейко.

Гол: Бодня (57).

У першому турі і «Карпати», і «Шахтар» свого суперника – «Чорноморець» і «Дніпро» відповідно – обіграли з однаковим рахунком 4:0. Тож виходячи на очне протистояння і «леви», і «гірники», чудово розуміли, що перемога на 99 відсотків гарантує перше місце в групі, яке дозволить зіграти у фінальному матчі. Напевне, саме відповідальність за результат в значній мірі позначилася на діях обох команд: ризикувати ніхто не хотів, бо ціна помилки була дуже високою.

Коли аналізувати гру загалом, то треба сказати, що перевага була на боці «Шахтаря». Щоправда, донеччани мали територіальну перевагу, причому це було обумовлено в значній мірі тим, що «Карпати» самі її віддали супернику, зробивши ставку на контратаки. При цьому підопічні Віталія Шумського і Андрія Грінера дуже надійно зіграли в обороні, перекривши усі підступи до своїх воріт. Як не намагалися «помаранчево-чорні», а за великим рахунком жодного по-справжньому гольового моменту створити їм так і не вдалося. Було кілька напівмоментів, виключно після стандартів, але в кожному з тих епізодів надійно зіграла карпатівська оборона та голкіпер Олександр Гарапа, який вдало діяв на виходах.

Натомість «зелено-білим», проводячи швидкі контратаки, кілька разів вдалося доволі відчутно підняти градус напруги у карному майданчику команди Олександра Ладейка. Зокрема у першому таймі центрфорвард Тарас Кудь заробив два потенційно небезпечних штрафних удари. Олег Береза в обох випадках подавав дуже небезпечно, але воротар «Шахтаря» Анатолій Трубін, як і його візаві з «Карпат» Олександр Гарапа, грав безпомилково. А по перерві кілька небезпечних рейдів до воріт донецької команди зробили Олексій Вовк та Нікіта Храмов, які вийшли на заміну вже по ходу другого тайму, але довести зусилля нападників до взяття воріт суперника їхнім партнерам не вдалося.

Все ніби йшло до цілком закономірної «сухої» нічиєї. І раптом за три хвилини до фінального свистка півзахисник «Шахтаря» Роман Бодня в ситуації, яка не несла «Карпатам» жодної загрози, відважився на дальній удар метрів з 25-ти – 26-ти. Удар у «гірника» вийшов дійсно хороший, але Олександр Гарапа мав відвести загрозу. Однак у момент відштовхування від газону воротар «левів» трішечки послизнувся і в підсумку не дістав м’яча, який залетів до сітки.

На те, аби врятувати нічию, у «зелено-білих» було три хвилини плюс компенсований арбітром час. І за цей зовсім невеличкий ігровий проміжок наші хлопці встигли розіграти хорошу комбінацію, змусивши донеччан порушити правила і заробити штрафний удар з цілком забійної позиції. Шкода, але непоганою нагодою, щоб відіграти пропущений м’яч, скористатися юним «левам» не судилося. Максим Іванюк здорово пробив прямим ударом зі штрафного, однак сфера пройшла в лічених сантиметрах над поперечиною.

В іншому матчі групи «В» дніпропетровський «Дніпро» з рахунком 4:1 взяв гору над одеським «Чорноморцем». Саме з дніпрянами карпатівці у середу в очному протистоянні розіграють путівку у «бронзовий» фінал. Зазначимо, що нашу команду у цій зустрічі влаштовує і нічия.