ДЮФЛУ: U-15 | СДЮШОР "Карпати" – "Динамо" – 1:2

01 липня 15:22
Переглядів: 131
ДЮФЛ

В Одесі триває фінальний турнір першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-15. Серед восьми фіналістів і команда U-15 СДЮШОР «Карпати». У третьому турі групового етапу підопічні Віталія Шумського та Андрія Грінера з рахунком 1:2 поступилися одноліткам з київського «Динамо», посіли третю позицію в групі і тепер зіграють у стиковому матчі за 5-е місце з командою столичного Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного.

СДЮШОР «Карпати» (Львів) – «Динамо» (Київ) – 1:2 (0:1)

СДЮШОР «КАРПАТИ»: Гарапа (Чекалов), Славецький, Береза, Григоращук, Труш (Іванюк), Івановський, Дмуховський (Болюк (Бекеша), Кіш (Кіт (Шута), Гірний, Кудь, Попович.

Старший тренер – Віталій Шумський.

«ДИНАМО»: Нещерет, Білик, Дмитров, Біловар, Пінчук (Ярош), Гуров, Духота (Єфименко), Надольський, Волошин, Шулянський (Крилов), Дороган (Крук).

Старший тренер – Олександр Ситник.

Голи: Славецький (57) – Волошин (15), Єфименко (67).

Післяматчевий коментар Віталія ШУМСЬКОГО:

– «Динамо» більше контролювало м’яч, були небезпечні простріли в нашу штрафну. А ще дощ пішов, тому було слизько і небезпечно. Ми більше на контратаках грали, десь хвилин за 12 до кінця першого тайму «Динамо» з нашого лівого флангу виконувало штрафний. Волошин вдарив лівою ногою в напрямку воріт, гравці почали бігти, воротаря дезорієнтували і м’яч влетів у дальній кут. Після цього дуже сильний дощ пішов, після зупинки гри ми вийшли, і мали момент, але Гірний влучив у воротаря.

У другому таймі почали пресингувати, «Динамо» практично не мало моментів. Ми забили зі штрафного – Віталій Славецький відзначився. Після Бекеша обіграв гравця і метрів з 18-и вдарив: буквально на лічені сантиметри м’яч розминувся з воротами. Залишалося хвилин п’ять до кінця, з лівого флангу пішов простріл, двоє наших захисника помилилися, з-під них вистрибнув динамівський нападник і забив головою. Словом, в першому таймі вони володіли ініціативою, а в другому було більше силової гри і наша перевага, але ми не реалізували свій шанс.