ДЮФЛУ: "УФК–"Карпати" U-15 – BRW-ВІК U-15 – 1:1 (пенальті – 2:1)

27 червня 10:27
Переглядів: 108
Карпати діти

Команда клубної Академії футболу «УФК–«Карпати» U-15 у стиковій грі за 7-е місце фінальної частини першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2014/2015 серед команд, сформованих з юних гравців, які народилися не раніше 1-го січня 2000 року, у серії післяматчевих пенальті (ігровий час – 1:1) з рахунком 2:1 обіграла своїх одноліток із клубу BRW-ВІК з міста Володимир-Волинський Волинської області.

«УФК–«Карпати» U-15 (Львів) – BRW-ВІК U-15
(Володимир-Волинський) – 1:1 (0:1),
пенальті – 2:1

26 червня. Початок – 09:30. Одеса. CОК «Люстдорф», поле № 3. Перемінлива хмарність. +21°С

«УФК–«КАРПАТИ» U-15: Харчук, Нестерук, Куртяк (Кормош, 54), Олексів (Грабовський, 60), Слива, Руніч (Демків, 36), Рудюк, Харжевський, Сидорук, Дудинський, Лях (Піхоцький, 40).

Гол у «Карпат»: Сидорук (45).

Грати у подібних матчах не просто. Адже обидві команди невдало провели груповий етап, замкнувши турнірну таблицю у своїх групах. Зрозуміло, фінішувати на останньому місці не хоче ніхто, але й перспектива посісти передостанню позицію – мотив не надто потужний. А тут ще й так сталося, що в очному протистоянні зійшлися команди, що на попередньому етапі першості грали в одній підгрупі. Нагадаємо, минулої осені, у першому колі сезону-2014/2015 15-річні вихованці «УФК–«Карпати» та BRW-ВІК на полі останніх зіграли внічию – 0:0. Що ж до весняного поєдинку у рамках вже другого кола, то у Львові мінімально – 1:0 – перемогли карпатівці.

Як бачимо, попередні ігри між нинішніми суперниками були не багатими на голи. Сьогодні команди зіграли трохи результативніше, але гольової феєрії глядачі знову не побачили. Навіть у післяматчевій серії пенальті на двох суперники реалізували лише три спроби з десяти. Що ж до ігрового часу, то в першому таймі обидві команди діяли не дуже активно. Неозброєним оком було помітно, що і галичанам, і волинянам бракує емоцій. Воно й не дивно, грати четвертий матч за п’ять днів – завдання не з простих.

Подібна гра, згідно логіки, мала б закінчитися безгольовою нічиєю. Але на 24-й хвилині гравець BRW-ВІК, просуваючись вперед правим флангом, змістився ближче до середини і метрів з 25-ти з лівої несподівано завдав потужного удару. Подібну «гармату» відбити важко – не впорався з нею і голкіпер «зелено-білих», тож на перерву суперники пішли за мінімальної переваги в рахунку (1:0) команди з Володимир-Волинського.

Судячи з усього, в роздягальні львів’ян під час перерви відбулося те, що в народі називають «розбір польотів на підвищених тонах». Як наслідок, з самого початку другої половини зустрічі у діях «левів» з’явилася агресія. Та й загалом команда додала в русі – хлопці побігли і доволі швидко, на 45-й хвилині відіграли пропущений м’яч. Флангову атаку Куртяк завершив передачею на дальню стійку, де Сидорук у ефектному стрибку в падінні головою скерував круглого до сітки – 1:1.

Відновивши рівновагу в рахунку, «зелено-білі» продовжували тиск на ворота суперника, але до стовідсоткових гольових моментів справа довший час не доходила. Лише за дві хвилини до фінального свистка Рудюк міг вирвати перемогу для своєї команди, але після по-справжньому класного дальнього удару у його виконанні голкіпера волинян підстрахувала поперечина. А на останній хвилині вже компенсованого арбітром часу супернагоду виграти гру змарнували хлопці з BRW-ВІК. Арбітр призначив пенальті у ворота «УФК–«Карпати», але після удару з точки м’яч пролетів над поперечиною. Тож все мала вирішити серія післяматчевих пенальті.

Виконували її гравці обох команд катастрофічно погано. Зокрема, карпатівці з п’яти спроб реалізували тільки дві – один удар влучив у стійку і двічі вдало зіграв воротар BRW-ВІК. А от воротар карпатівців не відбив жодного удару, однак при цьому пропустив лише один м’яч. Решта за нього зробили кращі друзі усіх воротарів світу – дві стійки і поперечина. В це важко повірити, але забивши з точки лише один м’яч, волиняни в кожну частину каркасу воріт, немов на замовлення, влучили саме по разу, а після ще одного з ударів м’яч пройшов повз рамку. Схоже, Харчук хоча й не відбив жодного удару, але знає якісь магічні слова...