ДЮФЛУ: "УФК–"Карпати" U-15 – "Металіст" U-15 – 0:1

23 червня 12:12
Переглядів: 73
Карпати діти

Команда клубної Академії футболу «УФК–«Карпати» U-15 у другій грі групового етапу фінальної частини першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2014/2015 серед команд, сформованих з юних гравців, які народилися не раніше 1-го січня 2000 року, з мінімальним рахунком 0:1 програла своїм одноліткам з харківського «Металіста».

«УФК–«Карпати» U-15 (Львів) –
«Металіст» U-15 (Харків) – 0:1 (0:1)

22 червня. Початок – 18:00. Одеса. CОК «Люстдорф», поле № 1. Сонячно. +23°С

«УФК–«КАРПАТИ» U-15: Харчук, Нестерук, Куртяк, Олексів (Грабовський, 60), Слива, Панчишин, Рудюк, Руніч (Кормош, 48), Сидорук (Демків, 57), Дудинський, Лях (Піхоцький, 45).

Запасний: Равліковський.

Програш в першому матчі фінального турніру не залишав у звітному матчі права на втрату очок ні «Карпатам», ні «Металісту» – аби не позбутися достроково шансів зіграти у одному з медальних фіналів у стикових іграх, в очному протистоянні перемагати треба було і галичанам, і слобожанцям. Першими про свій намір шукати щастя в атаці заявили «жовто-сині». «Металіст» доволі швидко взяв гру під свій контроль і почав планомірно розхитувати оборону «Карпат».

Втім, підопічні Володимира Вільчинського та Івана Павлюха нічого проти не мали. Навпаки, за такої гри суперника «зелено-білі» отримали чудову нагоду зіграти у своїй улюбленій манері – на контратаках. І обрана тактика ледь себе не виправдала вже на 15-й хвилині. Перехопивши м’яча в середині поля, Вадим Сидорук по правому флангу понісся в контрнаступ. Паралельним курсом його підтримав Орест Панчишин. В підсумку вийшла контратака «2 проти 1». Сидорук протягнув круглого не один десяток метрів і своєчасно виконав простріл на Панчишина. Голкіпер харків’ян вже був відіграний і Оресту фактично залишалося скерувати круглого у сітку ніким незахищених воріт. Однак єдиний захисник «жовто-синіх» не виключився з гри і в самий останній момент у підкаті зумів винести м’яча з лінії воріт.

Після цього епізоду гра дещо вирівнялася, однак м’ячем продовжували більшу частину ігрового часу володіти слобожанці. І на останній хвилині першого тайму настирливість «Металіста» була таки винагороджена забитим м’ячем. Цікаво, що в єдиному гольовому епізоді у матчі, як виявилося в подальшому, «Карпати» пішли в доволі масовану атаку і «обрізалися» в карному майданчику харків’ян. «Жовто-сині» зіграли в улюбленому стилі свого суперника – швидко вибігли в контрнаступ і в результаті у них вийшла навіть дуже перспективна атака «3 проти 2». Своїм шансом гравці «Металіста» скористалися на всі сто відсотків – у класичному стилі розіграли зайвого і довели справу до взяття воріт нашої команди. Гол «у роздягальню» однозначно став гравцям «Карпат» не найприємнішою темою для обговорення упродовж перерви.

Пропущений м’яч змусив «зелено-білих» по перерві активізуватися. В принципі проти цього особливо не були й футболісти «Металіста». Тож тепер вже ініціативою володіли «Карпати». Шанси принаймні відіграти пропущений гол у «левів» були. Зокрема, у середині другого тайму після затяжної масованої атаки першим на підборі був Іван Кормош. Півзахисник у дотик пробивав по воротах метрів з восьми, але не зумів як слід влучити по м’ячу…

А вже у компенсований арбітром час карпатівці мали дві хороші нагоди врятувати бодай нічию. Але спочатку, коли після подачі кутового голкіпер «Металіста» на виході вибив круглого прямо на Ореста Панчишина, хавбек «зелено-білих», пробиваючи вльот з розвороту не попав у ворота. А на останніх секундах, перед самим фінальним свистком і знову після корнера, ніким неприкритий захисник «Карпат» Олександр Нестерук, який прийшов у карний майданчик на стандарт, примудрився з лічених метрів пробити головою по пустих воротах у такий спосіб, що м’яч оминув каркас воріт.