ДЮФЛУ: "УФК–"Карпати" U-16 – "Металіст" – 3:0

29 червня 11:46
Переглядів: 270
Карпати діти

На Закарпатті розпочався вирішальний етап першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд, сформованих з гравців, які народилися не раніше 1-го січня 1999 року. У турнірі, матчі якого приймають селище Поляна та містечко Свалява, беруть участь вісім команд, серед яких і вихованці Академії футболу ФК «Карпати». У своїй першій грі «леви» впевнено обіграли одноліток харківського «Металіста».

«УФК–«Карпати» U-16 (Львів) –
«Металіст» U-16 (Харків) – 3:0 (2:0)

28 червня. Початок – 18:00. Поляна. Похмуро. +19°С

«УФК–«КАРПАТИ» U-16: Задерейко (Гуцул, 77), Лещук (Пашко, 77), Веремієнко, Дерман, Січ (Качанівський, 65), Донцов, Пиріг, Сільченко (Антошик, 70), Ременюк, Пецків (Мацалап, 63), Боднарь (Сєдов, 61).

Голи: Пецків (18), Сільченко (27), Мацалап (75).

На перший поєдинок фінального етапу першості ДЮФЛУ проти харківського «Металіста» 16-річні вихованці клубної Академії виходили з додатковою мотивацією – одному з гравців, захиснику Павлові Пашко, саме сьогодні виповнилося 16 років. Зрозуміло, найкращим подарунком уродиннику мала стати перемога на старті головного турніру сезону. Забігаючи трохи наперед, скажемо, що після гри настрій і у Павла, і у його мами, яка спеціально приїхала на гру, як зрештою і в усієї команди та її тренерів після матчу був святковим.

Та й не міг він бути іншим, адже упродовж усіх 80-ти хвилин (команди U-16 офіційні матчі грають у форматі два тайми по 40 хвилин) на полі домінувала одна команда – «УФК–«Карпати». Про перевагу «зелено-білих» найкращим чином свідчить той факт, що гравці «Металіста» за всю гру створили лише один по-справжньому гольовий момент, коли незадовго до фінального свистка правий вінгер увірвався в карний майданчик і потужно пробив по воротах, але голкіпер нашої команди ліквідував небезпеку.

Втім карпатівці добре зіграли не лише в обороні, а й в передній лінії також. Наша команда більшу частину ігрового часу контролювала м’яч, завдяки чому багато комбінувала і створила цілу низку гольових моментів, три з яких довела до взяття воріт суперника. Рахунок було відкрито на 18-й хвилині, коли Андрій Ременюк вивів Тараса Пецківа один на один з воротарем і нападник, перебуваючи трохи правіше середини, першим дотиком зряче пробив у дальній кут повз голкіпера.

Забивши гол і повівши в рахунку, «зелено-білі» не зупинилися, а продовжували розривати оборону харківської команди. І за дев’ять хвилин круглий вдруге затріпотів у сітці воріт «жовто-синіх». Цього разу влучним ударом зі штрафного відзначився Віталій Сільченко.

По перерві рисунок гри не змінився. Незважаючи на цілком комфортну перевагу у два м’ячі, «леви» продовжували тиснути на ворота «Металіста» і на 75-й хвилині втретє змусили голкіпера харків’ян діставати м’яч з сітки своїх воріт. Віталій Сільченко наочно продемонстрував, що вміє не лише прямими ударами вражати ворота суперника, а й виконувати асисти. Після його передачі Сергій Мацалап, який по ходу другого тайму вийшов на поле замість Тараса Пецківа, отримав м’яч у межах карного майданчика на правому фланзі і пробив у ближній кут. Удар був насправді хороший, але й воротар, схоже не чекав подібних підступних дій від карпатівця, адже з подібних позицій зазвичай пробивають у дальній кут. Та як би там не було, головне, м’яч залетів до сітки.

Сьогодні на «УФК–«Карпати» чекає поєдинок проти луцької «Волині», яка вчорв у матчі з донецьким «Шахтарем» зазнала розгромної поразки з рахунком 0:6. Галицько-волинське дербі розпочнеться о 16:00.