ДЮФЛУ: "УФК–"Карпати" U-16 – "Волинь" U-16 – 2:2

30 червня 14:15
Переглядів: 176
Про Карпати

У своїй другій грі групового етапу фінальної частини першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд, сформованих з гравців, які народилися не раніше 1-го січня 1999 року, вихованці Академії футболу ФК «Карпати» зіграли внічию з однолітками луцької «Волині».

«УФК–«Карпати» U-16 (Львів) – «Волинь» U-16 (Луцьк) – 2:2 (0:1)

29 червня. Початок – 16:00. Поляна. Похмуро, перед грою дощ. +21°С

«УФК–«КАРПАТИ» U-16: Задерейко, Лещук, Веремієнко, Дерман, Січ, Донцов, Пиріг, Сільченко (Сєдов, 59), Ременюк, Пецків, Боднарь (Мацалап, 67; Антошик, 72).

Голи: 0:1 – Гладун (25), 1:1 – Пецків (58), 2:1 – Пецків (64), 2:2 – Гладун (68).

Вилучення: Лещук (77, друге попередження).

На галицько-волинське дербі 16-річні вихованці футбольних шкіл львівського «УФК–«Карпати» та луцької «Волині» вийшли з протилежним настроєм. Воно й не дивно, адже у першому турі «леви» переконливо (3:0) обіграли харківський «Металіст». Натомість «хрестоносці» зазнали розгромної поразки від донецького «Шахтаря» (0:6). Тож фаворитом матчу були «зелено-білі», однак довести свою перевагу на полі їм не вдалося, хоча прийнятного для себе результату вони таки досягли.

У першій половині зустрічі підопічні Ярослава Дмитрасевича не були схожі самі на себе. Команда грала в непритаманний їй футбол. У діях карпатівців не було звичного контролю м’яча, розіграшу багатоходових комбінацій, швидких атак через фланги та достатньо великої кількості ударів по воротах суперника з різних дистанцій. Тож нічого дивного, що за перші 40 хвилин (команди U-16 офіційні матчі грають у форматі два тайми по 40 хвилин) «УФК–«Карпати» фактично не мав гольових моментів.

Не найкращим чином до перерви грали «зелено-білі» і в обороні. І одна з їхній помилок таки призвела до пропущеного голу. На 25-й хвилині гравці «Волині» перехопили поперечну передачу галичан в центрі поля і миттєво скористалися «обрізкою» наших хлопців. Пішов пас на швидкого Богдана Гладуна, який вийшов один на один з Антоном Задерейко і відкрив рахунок у матчі.

По перерві, одразу зі свистком арбітра про початок другого тайму стало зрозуміло, що на полі звична оку команда «УФК–«Карпати». «Леви» опустили м’яч на землю і почали розхитувати захист «Волині». Оборона луцької команди протрималася трохи менше, ніж половину тайму. На 58-й хвилині голеадор нашої команди Тарас Пецків отримав передачу, обіграв захисника і перебуваючи трохи правіше середини, з пів розвороту метрів з 14-ти з правої пробив у дальній кут.

Відігравши пропущений у першому таймі м’яч, «леви» із ще більшим завзяттям пішли вперед і за шість хвилин вже вели в рахунку. І знову влучним ударом відзначився Тарас Пецків, який вдруге поцілив у правий від голкіпера «Волині» Максима Франчука кут воріт. Цього разу форвард «зелено-білих» не став обводити захисника, а пробив повз нього з правої обвідним ударом зовнішньої сторони стопи у дальній кут. Гол вийшов насправді ефектний, а головне «УФК–«Карпати» вийшли вперед – 2:1.

Однак втримати переможний рахунок нашим хлопцям не вдалося. Можливо, повівши у рахунку, вони вирішили, що справу зроблено і зарано повірили в свою перемогу. Та й в активності вони десь трохи збавили, за що й були покарані. На 68-й хвилині після помилки на фланзі наш захисник втратив м’яч, тут же гравець «Волині» на дузі карного майданчика карпатівців знайшов все того ж Богдана Гладуна і той другим дотиком пробив у дальній кут. Антон Задерейко на удар зреагував своєчасно, але дотягнутися до м’яча не зумів, тож лідер атак «хрестоносців», як і наш Тарас Пецків трохи раніше, оформив персональний «дубль» і як засвідчив подальший розвиток подій, встановив остаточний рахунок матчу – 2:2.