Едуардо: "Всі ми знаємо, як важко грати проти "Карпат"

02 квітня 23:50
Переглядів: 215
Едуардо

Напередодні матчу зі львівськими «Карпатами» на запитання журналістів відповів 11-й номер «гірників».

– Едуардо, чи пам'ятаєш минулу зустріч з «Карпатами»?
– Звичайно. Це був дуже складний поєдинок. Ми програли 3:2. Всі ми знаємо, як важко грати проти цієї команди. Тепер для нас кожен наступний матч – як фінальний.

– Яскрава перемога в Харкові додала впевненості команді? Тепер ми побачимо інший, впевнений у собі «Шахтар»?
– Це теж був важкий матч, ми програвали 2:0. Але все-таки нам вдалося перемогти, закінчити з хорошим результатом. Це згуртувало нас: і на футбольному полі, і за його межами. Думаю, зараз у нас все буде виходити.

– Для того щоб взяти реванш у «Карпат», необхідно, щоб на «Донбас Арені» було якомога більше людей?
– Так, звичайно. Наш результат теж дуже залежить від присутності на стадіоні наших фанатів. Вони для нас – 12-й гравець. У випадку з «Дніпром», коли тут було небагато вболівальників, у нас не дуже склалося. Але це, звичайно ж, не виправдання. Я сподіваюся, що зараз стадіон буде повний, і ми будемо почуватися впевнено.

– «Карпати» грають у силовий, агресивний футбол. Як вважаєш, в суботу буде багато боротьби на полі?
– Так не тільки з «Карпатами». На «Донбас Арені» проти «Шахтаря» будь-яка команда грає більш агресивно, швидко і згуртовано. Тому нам потрібно старатися, прориватися і забивати першими гол. Якщо ми це зробимо, буде набагато легше.

– Виходячи з твоєї гри в останніх матчах, складається думка, що ти зараз у своїй найкращій формі за останні пару сезонів. Як ти сам відчуваєш?
– Не можу судити. Нехай про це говорять уболівальники і фахівці. Але я багато тренуюся, почуваюся здоровим і готовим грати.

– У півфіналі Кубка України ваш суперник – команда Другої ліги, і якщо не буде якихось сюрпризів, то у фіналі зіграєте з «Динамо». Може, хотілося все ж зустрітися з динамівцями на цій стадії?
– Усі матчі Кубка були для нас дуже складними. Якби півфінал проходив на «Донбас Арені», було б набагато легше. Ми знаємо, що треба добре підготуватися до майбутньої зустрічі.

– Нинішній чемпіонат один із найцікавіших. Три-чотири команди борються за золото. Як вважаєш, він поступово наближається до провідних європейських?
– Згоден, рівень чемпіонату зростає і все більше наближається до європейського. Як я вже говорив, кожна гра, як начебто фінальна, тому що багато сильних і цікавих команд. Для нас найголовніше зараз перемагати і перемагати, щоб стати чемпіонами.

– «Шахтар» традиційно важко грає з «Карпатами». Як вважаєш, чому?
– Це дуже сильна команда. Але, як і всі, хто приїжджає на «Донбас Арену», вони демонструють закритий футбол і чекають свого шансу, щоб забити. Ми ж активно атакуємо. І це може нам трохи ускладнити завдання. Але, думаю, в нас усе вийде.

– У тебе влітку закінчується контракт із «Шахтарем». Якщо орієнтуватися на інформацію в зарубіжній пресі, ти збираєшся перейти в інший клуб. Що ти відповіси, якщо «Шахтар» запропонує продовжити співпрацю?
– Я є гравцем «Шахтаря». Намагаюся заробити титули для цього клубу. Думаю, краще зараз про це не говорити. Давайте, дочекаємося закінчення контракту, а далі побачимо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: