Екс-футболіст "Карпат" відповідає за ремонт доріг на Львівщині

08 березня 21:28
Переглядів: 482
кокотайло

Вихованець львівських «Карпат» Роман Кокотайло  займає посаду заступника директора – начальник управління дорожнього господарства та інфраструктури департаменту дорожнього господарства транспорту та зв’язку облдержадміністрації. Працювати на цій посаді він розпочав 10 березня 2016 року. На даний момент він також виконує обов’язки директора департаменту.

Роман Кокотайло у ДЮФЛ зіграв 63 матчі і забив 18 голів. Провів 19 ігор і зумів тричі відзначитись за «Карпати-2». Протягом 2012-2013 років виступав на аматорському рівні за ФК «Стебник» (6 матчів), «Погонь» Львів (12 матчів, 2 голи) та ФК «Куликів» (9/2).

У 2013 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю міжнародна економіка (магістр міжнародної економіки) і розпачів кар’єру чиновника. Спершу працював у Шевченківській і Залізничній адміністраціях Львова. В лютому 2015 почав працювати у Львівській облдержадміністрації де за сім місяців дослужився до посади начальника управління. Тепер він відповідає за все дорожнє господарство Львівської області. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: