Екс-гравець ФК "Тернопіль" заради збірної готовий був відкласти весілля

31 травня 23:23
Переглядів: 887
пердута

На весільний рушник став вихованець ФК Тернопіль, а нині гравець основного складу клубу з Прем’єр-ліги — полтавської Ворскли — Ігор Пердута та чарівна дівчина, модельєр-конструктор Оксана. Ексклюзивно для Номер один молодий у день весілля розповів про передісторію їхніх стосунків. Не оминули ми й футбольної теми…

— Познайомилися ми через інтернет у 2009 році, хоча Оксана, як і я, родом із Теребовлі. Навчалися в одній школі, але пересікатися у шкільні роки не доводилось. Спершу наше спілкування було на відстані, а рік тому Оксана переїхала жити до мене в Полтаву, де винаймаємо однокімнатну квартиру. Півроку тому вирішили одружитися. Наші батьки тільки привітали наше рішення, — розповів Ігор Пердута.

Шлюб молодята взяли у Садівській церкві, що в передмісті Теребовлі. Натомість весільна забава проходила в Тернополі, у розважальному комплексі "Максим".

— Чому в Тернополі, запитаєте Ви? Та тому, що більшість гостей саме з обласного центру. Та й з Теребовлі до Тернополя не так далеко їхати, — зазначив молодий. — Місце проведення весілля вибирали на власний смак. Разом з Оксаною об’їздили кілька ресторанів і РК "Максим" нам найбільше сподобався.

Серед гостей з боку молодого багато осіб, дотичних до футболу. Серед них: головний тренер ФК Тернопіль Василь Петрович Івегеш, гравці муніципального клубу Василь Чорний, Андрій Кондзьолка, Сергій Полянчук, Сергій Атласюк, Роман Гаврилюк, а також Роман Годований з луцької Волині та одноклубники Ігоря Пердути з полтавської Ворскли Вадим Сапай та Дмитро Непогодов.

Після весілля молода пара і далі мешкатиме у Полтаві, адже в Ігоря ще три роки чинний контракт із ФК Ворскла.

— Інших запрошень у мене не було. У всякому разі керівництво клубу про них мені нічого не говорило, — зауважив І. Пердута.

Історія весілля Ігоря та Оксани, яке планувалося кілька місяців, має цікавий факт. Нещодавно головний тренер національної збірної України з футболу Михайло Фоменко оприлюднив розширений список футболістів на товариський матч зі збірною Нігера. Що цікаво, до нього потрапив і уродженець Теребовлі Ігор Пердута.

— Потрапляння у список тренера національної збірної для мене було повним сюрпризом. Зіграти за збірну — це була моя давня мрія, як, напевне, і більшості футболістів. У зв’язку з новими обставинами обговорювалась навіть тема перенесення весілля на іншу дату. Але не довелося цього робити, позаяк я так і не отримав виклику до тренувального табору збірної, — резюмував Ігор Пердута.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: