Екс-гравець "Карпат" і "Динамо" Василь Кардаш: "Я їздив і на оглядини в московський "Спартак"

02 червня 09:30
Переглядів: 168
Василь Кардаш

Знаменитий екс-гравець «Карпат» і київського «Динамо» Василь Кардаш пригадав віхи своєї футбольної кар’єри.

- У сезоні 1992-93 рр. у «Карпат» була задача потрапити у фінал Кубка України. Звісно, при нагоді здобути трофей. Але у фіналі ми поступилися київському «Динамо» -–1:2.  Мені здається, що саме тоді кожному гравцю не вдалося показати свої найкращі якості. Ймовірно, не вистачило впевненості. Зокрема, це мене стосується, але, думаю, і всієї команди. Забракло впевненості, що можемо перемогти «Динамо».

Саме після фіналу Кубку до мене звернулися агенти «Маккабі» та запропонували переїзд в Ізраїль. Спочатку я поїхав на оглядини. Мене влаштували умови, підписав попередній контракт, а вже через півроку приїхав в команду як повноцінний гравець. Щиро кажучи, у мене були більш амбітні  плани, я не вважав Ізраїль футбольною країною.  Та хотів проявити себе у «Маккабі», а потім перейти у солідніший клуб. До речі, за скільки мене продали, не знаю. Мене і Юру Мокрицького. Та моя сума контракту була пристойною. За 2-3 місяці міг заробити на квартиру.

Виступаючи у «Маккабі», скористався нагодою і запросив у гості батьків, щоб вони змогли побувати в Єрусалимі, побачити святі місця.

Коли повернувся в «Карпати», мене не могли заявити у команду, адже трансферний лист був у «Маккабі». «Карпати», ймовірно, на той час не мало фінансової можливості викупити його. Мій агент шукав для мене команду в Україні. Щоправда, я їздив і на оглядини в московський «Спартак». Тоді в них був доволі серйозний підбір гравців -  Онопко, Кичинов. Це плеяда футболістів, що виступала у чвертьфіналі Кубка Чемпіонів. Врешті мені зателефонував агент і запропонував вибір між дніпропетровським «Дніпром» і одеським «Чорноморцем». На мій вибір вплинуло те, що у випадку з «Чорноморцем» я безпосередньо розмовляв з головним тренером Леонідом Буряком. Тож віддав перевагу саме одеситам.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: