Екс-гравець "Карпат" Ростислав Поточняк: "На чемпіонаті світу вболіватиму за Бразилію"

02 травня 07:17
Переглядів: 98
Поточняк

Ростислав Поточняк – видатний український футболіст  та тренер, а також просто чудова людина – відповів на кілька питань газети «Спортивка».

Пане Ростиславе, кажіть, будь-ласка, ким Ви мріяли стати в дитинстві?

- Ще з раннього дитинства мені до вподоби був футбол. Я прагнув чогось досягнути, і мені це вдалося. Але це, звичайно, не була основна професія, тому паралельно, за бажанням мами, я закінчив Політехнічний інститут у Львові.

Зі скількох років ви почали грати у футбол, і в яку команду вперше потрапили?

-  Скільки себе пам’ятаю, у нашій сім’ї футбол завжди був у пошані. Серйозно я почав тренуватись десь в одинадцять років, із 1959-го року на стадіоні при тютюновій фабриці у Винниках. Перший тренер – Богдан Маркевич. Він збирав місцеву молодь і вчив хлопців найдоступнішого виду спорту.

Чи пам’ятаєте Ви своїх друзів дитинства? Підтримуєте з ними якийсь зв'язок?

- Так, звичайно. Юрій Завгородній, Роман Покора, Роман Весна, Степан Коваль, Степан Крупей - це ті люди, з якими я знайомий ще з дитинства. Зв'язок підтримуємо не так вже й регулярно, але періодично зустрічаємось.

Як довго Ви грали за «Карпати»?

- Перший матч за цю команду я зіграв восени 1965 року. Якщо загалом то майже 20 років грав за львівську команду.

Футбол дозволяє часто бувати за кордоном. Які країни і континенти відвідали саме Ви?

- Звісно, що так. Окрім Австралії, я побував на всіх континентах. Європу об’їздив усю, за винятком частини Скандинавії – розпочинаючи з Фінляндії і закінчуючи Португалією.

За яку команду будете вболівати на чемпіонаті світу в Бразилії?

- Якби туди потрапила збірна України, то, зрозуміло, вболівав би за неї, але у зв’язку з тим, що її там не буде, то, напевно, вболіватиму за збірну Бразилії. Подобається їхня манера гри, та сама техніка. Буду дуже розчарований, якщо вони не виграють чемпіонат світу.    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: