Екс-гравець "Карпат" Василь Кардаш: "Батько сказав: спочатку – освіта, потім – футбол"

09 червня 22:53
Переглядів: 250
Василь Кардаш

Знаменитий екс-гравець «Карпат» і київського «Динамо» Василь Кардаш пригадав віхи своєї футбольної кар’єри.

- Попри те, що традиційно тато віддає сина у  футбол, мене на поле привела мама. Неподалік від нас у школі набирали учнів у футбольну секцію, тож із 3-го класу я почав у ній займатися. Футбольних азів мене учив перший тренер Богдан Степанович Цап, якого, на жаль, зараз уже немає в живих.

Я ще вчився в школі, коли мене почали викликати в «Карпати». Розумів, що отримував радше аванси на майбутнє. Команда була на ходу, іноді мене випускали на заміни, щоб я відчув ритм великого футболу. Але треба було ще розвиватися, постійно грати, мати ігрову практику. Тож тренер порадив мені почати виступати за якусь команду обласного рівня, щоб з мужиками оббитися, обтесатися. Все-таки 15-16-літній футболіст не може по-справжньому конкурувати з дорослими футболістами на високому рівні.

Відтак один сезон я провів у складі мостиського «Електро».

Тоді батько поставив мені умову, що я обов’язково повинен здобути освіту. Мовляв, спочатку – навчання, потім – футбол. Окрім того, мама дуже не хотіла, щоб я кардинально змінював місце проживання. Тож розмови з батьками, керівництвом клубу, тренерами стало вирішальним у тому, що я залишився в «Карпатах».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: