Екс-гравці "Говерли": яка їхня доля?

13 січня 00:00
Переглядів: 422
Говерла

Днями пройшов поєдидинок Вищої Ліги України в якому столичний "Авангард" приймав лідера першості -"СоюзБаскетУголь".

Одразу ж хочеться зауважити, що у складах обох команд в цьому сезоні виступають екс-гравці "Говерли". Мова йде про нинішніх гравців "Авангарду" Віктора Герасимчука, Ігоря Сільковського, Анатолія Дубнюка та Андрій Калашніков (дебютував у звітному матчі), а також гравців шахтарського "СоюзБаскетУгля" Олександра Шостуху та Володимира Орленко.

Матч пройшов у досить напруженій боротьбі. У першій чверті попереду була комана господарів - 23:15, насамперед, завдяки вдалим командним взаємодіям. І це при тому, що "Авангад" допустив 10 (!) втрат тільки на першому відрізку гри. Втім команда з Шахтарська у другій 10-хвилинці скоротила відтстань до троьх очок завдяки влучним трьохочковим кидкам. Отже на велику перерву суперники відправилися за рахунку 36:32 на користь команди Андрія Подковирова.

Після відпочинку команди знову пішли у бій. За господарів непокладав рук Віктор Герасимчучук, який реалізував два важливі середні кидки. У відповідь захисник "СоюзБаскетУгля" Олександр Шостуха своїми вдалими середніми влучаннями та одним дальнім кидком зробив рахунок нічийним - 49:49. На останню чверть команди виходили дуже заряжено, адже програвати не хотілося нікому, ще й у такому важливому поєдинку. Свідченням цього став рівний рахунок у основний час - 67:67. Овертайм!

Перша додаткова 5-хвилинка також не виявила переможця. Ближчими до успіху були кияни, проте на останніх секундах гравець гостей Іван Тимощук з лінії штрафних знову встановив паритет - 75:75. Другий овертайм пройшов не менш цікаво. За 15 секунд до його завершення "СоюзБаскетУголь" вдало віздзахищався зонним захистом і "Авангард", незумів реалізувати кидок, втратив нагоду перемогти. Отже гра завершилася мінімальною перемогою команди з Шахтарська - 84:83.

"АВАНГАРД" (Київ) - "СОЮЗБАСКЕТУГОЛЬ" (Шахтарськ) - 83:84 (23:15, 13:17, 13:17, 18:18, 8:8, 8:9)