Екс-"карпатівець" Руслан Платон про гол у ворота "Дніпра"

09 березня 11:47
Переглядів: 361
Default Image

Співавтором найбільш несподіваного результату у 20-у турі Епіцентр Чемпіонату України став Руслан Платон чий гол допоміг «Таврії» вивезти нічию з Дніпропетровська.

− Руслане, з якими думками їхали у гості до «Дніпра»?
− Стартовий матч непрости!E9 завжди, ім’я суперника також допомогло гідним чином налаштуватись на зустріч. Втім, ми нікого не боялись. Прагнули лише одного − перемоги, і, чесно кажучи, була якась упевненість, що, як мінімум, не програємо. Так і сталось.

− Яке враження справив суперник?
− Можу казати лише про власний погляд на «Дніпро». Я відверто очікував більшого. Але не найкраща якість газону могла завадити честолюбним намірам Хуанде Рамоса. Гадаю, пройде певний відрізок часу, команда зіграється і зможе показати значно кращі футбол і результати.

− Хто з новачків суперника запам’ятався?
− Напевне, виділив би хорватського захисника Івана Стрініча, який і забив нам другий гол. Та й загалом непогано зіграв.

− До речі, які думки прийшли за рахунку 1:2?
− Було дуже неприємно швидко двічі поспіль пропустити, але попередній хід зустрічі підказував, що ще матимемо шанс відігратись. Ніякої приреченості не настало ані на секунду.

− Рахунок відкрив саме ти. Були якісь передчуття, що вдасться відзначитись?
− Швидше, не передчуття, а сподівання і велике бажання. Хоча й граю зараз у середній лінії, але звички нападника залишились. Дуже добре, що вчасно про них згадав.

− Що сказав Валерій Петров по закінченні зустрічі?
− Він залишився задоволений в цілому − ми досягли позитивного результату. Більш детальний аналіз минулої гри ще попереду. Але одразу нагадав, що перед командою високі цілі − боротьба за зону Ліги Європи УЄФА. Тож розслаблятись і святкувати ніколи. Жодного вихідного ми не отримали. 7 березня були заплановані відновлювальні процедури, а у вівторок вже початок повноцінної підготовки до зустрічі з «Кривбасом».

− «Таврія» − один з лідерів за кількістю забитих голів, але й пропускає ваша команда досить багато. Чи приділялась взимку особлива увага захисту?
− Так, багато виконавців захисної ланки приїздили на оглядини − залишились кращі з них. Але тренерським штабом робився акцент не тільки на дії оборонців, адже на захист власних воріт повинна працювати вся команда.

− Руслане, наостанок хочеться спитати, що з подій 20-го туру Епіцентр Чемпіонату України тебе найбільше вразило?
− Докладно решту матчів не переглядав. Та й взагалі ще зарано робити висновки. Але я очікував більшого спротиву від донецького «Металурга» у поєдинку проти «Динамо».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: