Екс-керівник ПФЛ Мілетій Бальчос розкритикував ФФУ за Крим

02 листопада 18:33
Переглядів: 80
бальчос
Екс-керівник ПФЛ Мілетій Бальчос звинуватив федерацію у пасивності в кримському питанні та ініціюванні позбавлення Росії ЧС-2018.

«Може пора вже Федерації футболу України перейти до активніших, рішучих дій і повернутися до теми ініціювання перед ФІФА питання про позбавлення права Росії на проведення ЧС-2018, піднятому об'єднаннями ультрас і футбольною громадськістю України. Згоден, це вкрай жорстка міра. Але, шановні президент та керівники ФФУ, стан пасивного очікування рівнозначний поразці. ФФУ повинна постійно говорити про свою тверду позицію, що повинно примушувати ФІФА і УЄФА ретельніше ставитися до кримського питання і діяти рішучіше в ухваленні рішень.

Досі не налагоджено співпрацю з органами державної влади. Насамперед це стосується Міністерства закордонних справ України. Воно зі свого боку через ЄС, ООН та інші впливові структури могло би надавати посильний вплив на ФІФА та УЄФА. Чому до цього процесу не підключені регіональні федерації та інші колективні члени ФФУ і, нарешті, футбольна громадськість України?

Потрібно терміново розпочинати роботу над тим, щоб з'явилося таке собі консолідоване звернення міжнародних футбольних асоціацій. Цю роботу повинна ініціювати ФФУ шляхом переговорів, підготовки тексту звернення, консультацій і так далі. З людьми треба розмовляти, а не сидіти і чекати. На жаль, звертаємося не за адресою. Це не до ФФУ», – написав Бальчос у Facebook.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: