Екс-президент ПФЛ: "Приїзд "Карпат" спричинить справжній футбольний бум"

14 серпня 07:40
Переглядів: 210
сирота

Відомий у минулому воротар та екс-президент ПФЛ Святослав Сирота пояснив переваги поділу учасників розіграшу Кубка України на сіяних і несіяних та прокоментував результати жеребкування 1/16 турніру. 

- Жеребкування для усіх учасників пройшло більш-менш вдало, - каже Станіслав Анатолійович. – З усіх пар мені цікавим буде протистояння "Десна" (Чернігів) – "Дніпро" (Дніпропетровськ). Чернігівська команда є достатньо самобутньою, перспективною. Буде цікаво подивитися на те, як "Десна" себе проявить в грі із грандом. В інших парах я наразі не бачу якоїсь великої інтриги. Хоча це Кубок, усе може статися.

- Як гадаєте, поділ на сіяних – несіяних є виправданим?    

- Вважаю виправданим. Це неправильно, коли, скажімо, "Динамо" - "Шахтар" зустрінуться на стадії 1/16 турніру. Ця гра була би дуже цікавою на будь-якій стадії змагань. А протистояння "Чайки" із Київської області проти кіровоградської "Зірки" не було би особливим для уболівальників обох команд. В розіграші Кубка команди із еліти повинні їздити в регіони і там, своєю присутністю, піднімати футбол, популяризувати гру. Ось "Карпати" приїдуть на виїзд до "Чайки" в Києво-Святошинський район і там буде справжній футбольний бум. Те ж саме буде і в інших містах, куди приїдуть команди із Прем’єр-ліги. Так повинно бути.      

Ще б хотів додати, що в розіграш Кубка України потрібно включати не одну аматорську команду, а усіх охочих. Потрібно більше раундів проводити, от і все. У нас не так багато як професійних, так і аматорських клубів. Нехай усі змагаються.

- Через систему сіяних–несіяних клубів зменшуються шанси команд, які поступаються класом представникам Прем’єр-ліги. Раніше вони при вдалому жеребкуванні могли дійти і до півфіналу Кубка…

-  Так, є такий нюанс. Але це палка із двома кінцями. Для команд, звісно, краще завдяки збігу обставин пройти в Кубку якомога далі. Думаю, для популяризації футболу все-таки краще, щоби в 1/16 чи в 1/32 приїхало київське "Динамо" чи донецький "Шахтар". Весь район буде на вухах стояти. І це буде краще, ніж команда проходитиме далі, перемагаючи такі ж по класу команди. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: