Екс-президент ПФЛ: "Росія нахабно анексує Крим, клуби, а реакції ФФУ ніякої"

27 серпня 18:56
Переглядів: 80
Бальчос

Екс-президент ПФЛ Мілетій Бальчос висловив свою позицію щодо дій ФФУ в кримському питанні, а також поділився думкою, які кроки слід вживати керівництву національної асоціації, щоб домогтися справедливого покарання для Російського футбольного союзу.

"Росія нахабно анексує Крим, клуби, а реакції ФФУ ніякої. Такого бути не повинно. Ще раз повторюся, що наш східний сусід грубо порушив статутні норми ФІФА та УЄФА. Це підлягає як мінімум серйозним дисциплінарним санкціям, що є пряма прерогатива футбольних органів правосуддя. Чому б ФФУ не звернутися до Лозанни? Що заважає підготувати і направити туди всі матеріали? Нехай розслідують і приймають рішення про санкції.

Як відомо, національна асоціація не має права вимагати від ФІФА та УЄФА застосування будь-яких санкцій. Коли ж подається позов до органу здійснення футбольного правосуддя, в нашому випадку Лозанну, то в ньому можна викласти свої конкретні пропозиції. Наприклад, виключити російські клуби з єврокубків, позбавити країну ЧС-2018 і так далі. Це було б правильно.

Поки в нашому випадку хочеться лише спитати у керівництва ФФУ: кому ви служите? Яку країну представляєте? Пану ж Конькову при неможливості або небажанні виконати очевидні для всіх дії слід було б подати у відставку", - заявив Бальчос.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: