Екс-тренер "Карпат": "Французи не кинуться в атаку із голими шаблями"

19 листопада 15:20
Переглядів: 433
Володимир Журавчак

 Володимир Журавчак, екс-тренер "Карпат", поділився думками з газетою "Експрес" про сьогоднішній матч Франція - України:

 "Мене дуже  тривожать зміни у захисті. Це не напад і не півзахист. Тому проблеми будуть. Тим більше, якщо зважити на те, як чудово зіграли у пер­шому матчі Кучер і Феде­цький. Скільки перехоп­лень вони зробили! Хто їх замінить? Можливо, за­мість Артема гратиме Гусєв. У центрі напевно вий­де Ракицький, хоча може на досвіді зіграти і Тимо­щук. Але з ним проблема. Наша команда діятиме від оборони, і їй потрібна швидкість для контратак, а Тимошук, на відміну від Ракицького, швидкості не додасть.

Потрібна людина, яка дуже виважено і тактично грамотно зіграє проти Рі­бері. Франк вриватиметь­ся у штрафний майданчик і випрошуватиме пенальті. Головне, щоб арбітр повівся у цих епізодах профе­сійно. Дуже багато залежатиме від стартових 15 – 20 хвилин. Якщо не пропус­тимо, це можна буде вва­жати позитивом.

Французи не будуть роз­гойдуватись і ходити в роз­відку. Вони з перших хви­лин кинуться в атаку і ці­леспрямовано битимуть у наш правий фланг захисту, де не буде Федецького. Вони шукатимуть там слабке місце. Прохід і на­віс. Вони знають, що з "гренадерів" у нас лише Хачеріді. У зрості францу­зи матимуть перевагу, то­му навісів буде дуже бага­то.

Хоча французи не кинуться в атаку із голими шаблями. Вони чудово знають можливості Ярмоленка і Коноплянки. На­ші "крайки" не дають їм спокою. Це гравці європей­ського топ-рівня, і фран­цузи неприховано їх бо­яться. Якщо вони пропус­тять на початку матчу контратаку, то для них все закінчиться. Думаю, що французи гратимуть з дво­ма форвардами - Бензема буде на старті.

Найбільший козир збір­ної України - Михайло Фоменко. Це людина, яка без зайвих слів, без гучних фраз і без популізму про­фесійно робить свою робо­ту. Виважений і серйозний фахівець аналізує кожну дрібницю. Він усе врахо­вує. І все організовує як слід - від чудового мікро­клімату в колективі й аж до тонкощів гри на полі".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: