Екс-тренер "Карпат": "Нехай хоч в "Легії" Чигринський доведе, що він футболіст"

14 січня 11:45
Переглядів: 213
Яремченко

Колишній головний львівських «Карпат» Валерій Яремченко прокоментував можливість переходу в польську «Легію» захисника «Шахтаря» Дмитра Чигринського, який не полетів з командою Мірчі Луческу на збори в Бразилію.

«Йому 28 років, тому Чигринському природно треба грати і йти з «Шахтаря», якщо Мірча Луческу не бачить для нього місця на полі, - розповів Валерій Яремченко. - Якщо у футболіста є самолюбство, він повинен довести і собі і вболівальникам, що його ще не варто списувати з рахунків.

Звичайно, всі пам'ятають, яким Чигринський був гравцем пару років тому, коли його продавали в «Барселону» за великі гроші, потім повертали. У нього вірили, платили йому зарплату. Є футболісти, які отримують велику зарплату, але не грають, а є гравці, вбивають на полі, але заробляють мало. Нехай Діма не ображається, але він певною мірою в боргу перед уболівальниками і повинен довести, що не балерина, а футболіст і не дарма отримував таку велику зарплату.

Не важливо, нехай це буде «Легія» або який-небудь інший клуб, для нього зараз важливіше просто грати, отримати довіру від іншого тренера, довести щось самому собі. Звичайно, якщо він повернеться на свій колишній рівень, у нього будуть шанси знову опинитися і в тому ж «Шахтарі», і в національній збірній».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: