Екс-тренер "Карпат": "Упевнений, Шевченко з помічниками розібрав дії хорватських футболістів на молекули"

23 березня 11:00
Переглядів: 115
Йовічевіч

Колишній тренер "Карпат" Ігор Йовічевіч поділився своїми враженнями щодо Андрія Шевченка та очікуваннями від матчу Хорватія – Україна.

"В Україні я закінчив курси в 2015 році. Поряд зі мною за партою сидів нинішній наставник збірної України Андрій Шевченко. Ми займалися пліч-о-пліч шість місяців, а потім разом проводили презентацію випускної роботи в Ньоні. Ми були дуже близькі в той час і практично кожен день говорили про футбол.

Шева був чудовим нападаючим, але як тренер він не завжди слідує атакуючому футболу. Він дуже уважний до найдрібніших деталей. Завжди аналізує кожен крок гравця, кожна дія. Плюс, звичайно, у нього відмінні помічники: Мауро Тассотті і Рауль Ріанчо. Упевнений, вони розібрали дії хорватських футболістів буквально на молекули.

Прогнозувати результат матчу не буду, але скажу, що наші футболісти виступають у провідних європейських чемпіонатах, а більшість українських виконавців тільки-тільки почали набирати форму після довгої зимової паузи", – цитує Ігора Йовічевіча Vecernji List.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: