Екс-тренер "Карпат" Яремченко: "Ну, що, земляки, раді розбомбленим містам, голодним смертям?!"

15 березня 19:05
Переглядів: 208
Яремченко

Валерій Яремченко – про гуманітарну катастрофу в Донбасі

Екс-наставник донецького "Шахтаря" Валерій Яремченко не приховує своїх емоцій щодо гуманітарної катастрофи в Донбасі, старт якої дало створення рік тому терористичних організацій ДНР і ЛНР.

"Хочу звернутися до своїх земляків-донбасівцям. Ви піддалися на провокації заїжджих ошуканців, ви з радістю сприймали створення всяких ДНР і ЛНР. Ну, що, раді тепер результатом?! Раді розбомбленим містам, відсутності грошей, голодним смертям?!

А ще – раді ви тепер відсутності футболу?! Будь-якого футболу в регіоні на п'ять мільйонів душ! Усвідомлюєте, що "Шахтар" повернеться в Донецьк років через десять у кращому випадку? Усвідомлюєте, що ДНР і ЛНР ніколи не приймуть в цивілізоване футбольне суспільство? Де Абхазія, де Придністров'я, де Південна Осетія, де їх збірні, де грають їхні клуби? Так буде і в Донбасі! Час схаменутися ще є. Хоча ... можливо, все втрачено", – цитує Яремченка "Український футбол".

Нагадаємо, Яремченко протягом усього року, що триває війна на сході України, знаходиться в Донецьку і вже неодноразово заявляв про свою громадянську позицію.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: