Екс-воротар "Урагану" тренуватиме збірну України

05 січня 21:25
Переглядів: 251
Корнєєв

Екс-голкіпер "Урагану" відтепер допомагає Олександру Косенку тренувати воротарів.

Тренерський штаб національної збірної України розширюється. З'явився нарешті перший в історії незалежний тренер (Геннадій Лисенчук та Євген Ривкін такими не були, адже посідали ще й інші посади), - Олександр Косенко. Його помічником став колишній гравець "Енергії" Валерій Легчанов.

Але ще ніколи у збірній не було тренера воротарів. Сьогодні ж при підготовці до поєдинків з Іспанією на тренуванні синьо-жовтих з голкіперами працював знаменитий у минулому Владислав Корнєєв. Як і у великому футболі, Корнєєв працює виключно з воротарями протягом всього часу. Як сказав сам Корнєєв, він не довго роздумував над пропозицією увійти в штаб збірної. Відчув, каже, ще більші емоції, ніж після дебютного виклику в якості гравця.
 
Корнєєв виступав за "Надію" (Запоріжжя), "Віннер-Форд Університет" (Запоріжжя), "Запоріжкокс-Університет" (Запоріжжя), "Альфа-ФінПромко" (Росія), "Шахтар" (Донецьк) та "Ураган" (Івано-Франківськ). В Галичині він завершив кар'єру гравця. У збірній виступав з 1998 до 2010 року. Ставав двічі віце-чемпіоном Європи.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: