Ексклюзивна програмка до матчу "Карпати" – "Чорноморець"

15 вересня 10:30
Переглядів: 124
Карпати

Спеціально до поєдинку «Карпат» з «Чорноморцем» Інформаційний центр львівського клубу підготував яскраву програмку, що стане бажаною для усіх колекціонерів, а також цікавою і пізнавальною для уболівальників.
 
Як завжди, на 24-х сторінках видання на вас чекає багато статистики та свіжої інформації. У програмці до матчу з «моряками» спогадами про львівський період кар’єри ділитимуться два одесита – Андрій Чернов і Віталій Руденко. 

Центральний захисник, що виступав за «зелено-білих» на початку тисячоліття розповість про своє улюблене місце у Львові, європейський менталітет галичан, а також про спілкування з Петром Димінським. Голкіпер порівнюватиме львівський та одеський Оперні театри, а також зізнається, чого йому не вистачає у рідній Одесі. 

Придбати передматчеву програмку можна на стадіоні «Арена Львів» у касах, а також у наметах з клубною атрибутикою. Якщо ж вам не пощастить стати власником програмки, вже згодом вона буде доступною в Інтернет-магазині ФК «Карпати», а також у магазині «Фанат». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: