Експерти "Великого футболу" про львівсько-донецьку суперечку

25 листопада 11:21
Переглядів: 528
вацко

«Карпати» звинуватили «Шахтар» у відмові підтримати акцію на честь української армії. «Шахтар» звинуватив «Карпати» у тому, що акція була провокаційною. Скандал, який здійнявся навколо білих футболок з написом «Слава українській армії» прокоментували експерти «Великого футболу».

Віктор Вацко:

- Дуже непросто розмовляти на цю тему. Вона торкається безпосередньо політичної ситуації в нашій країні, а політична ситуація – дуже складна і дуже часто зацікавлені люди використовують в своїх заходах інсинуації. Хочу сказати, що я схиляю голову перед мужністю наших бійців, які відстоюють честь, гідність, незалежність України. Слава їм! Але я вважаю, що є великі підстави називати цю акцію, хоча не її саму, а те, що сталося після неї провокацією. Риторика після акції, яка наштовхує на дуже нехороші думки. Чому не написали, що судді сепаратисти, адже вони теж були без футболок, хоча їм також пропонували. В мене не виходить з голови одна річ, тут же можна потихеньку ланцюжок складати протистояння «Карпат», «Шахтаря» та ФФУ. Якщо подивитися останні месседжи, які на офіційному сайті «Карпат» з’являються – можна проводити певні паралелі. Ці паралелі, в даній ситуації, можуть дозволити прийти до висновку, що все це не просто так. Я це сприймаю виключно, як один з елементів виключно політичної баталії. В мене після матчу одразу виникло запитання: може краще замість футболок відправити термобілизну, або одяг якийсь солдатам, або пічки бо зараз холодно? Я радий, що виявилось «Карпати» дійсно допомагають, але це не афішують. Навіщо ж це афішувати? Допомагайте, але спекулювати на цій ситуації не треба.

Я дуже хочу сподіватись, що це збіг обставин, але воно не виходить, у мене такий пазл не складається. Мені здається, що це дуже схоже було на провокацію, яка і вимагала саме такої реакції, як ми отримали. На жаль, так.

Дуже багато зараз «Шахтаря» на офіційному сайті «Карпат», занадто. Такого немає ніде в інших клубах. Для тих, хто дуже бурхливо сприйняв цю ситуацію і охрестив вже всіх «ватниками», хочу сказати одну річ - друзі, ви зважте всі «за» і «проти». Увійдіть в ситуацію людей, не тільки футболістів, але й тих, хто працює у клубі і на клуб, подумайте, що у них родичі, рідні, близькі там, в дуже тяжкій ситуації. Цим людям потрібно зважувати кожен свій крок, рух, кожне слово. Нам всім потрібно зважувати в цій політичній ситуації, тому що це політика, не футбол – тут нема нічого футбольного. Давайте не будемо нікого засуджувати, а будемо робити правильні висновки для себе

Олександр Севідов:

- Схоже на провокацію. На мій погляд – це продовження тих фаєрів, на іграх за участю донецького «Шахтаря» у Лізі Чемпіонів, продовження плакатів: «Геть зі Львова». Комусь дуже не подобається, що донецький «Шахтар» знаходиться у Львові. Можливо це великий клуб і він зайняв велику частину Львова, але вболівальники вважають, що для них команда одна. А якщо уявити, що львівські «Карпати» переїздять у Донецьк… Виганяти і таким чином відноситись до людей, які звикли дивитися футбол… Зараз ми говоримо не про футбол, а про політику і вона накрила з головою цей футбол, принаймні у цьому турі у грі «Карпати» - «Шахтар».

Олександр Денисов:

- Якщо б «Карпати» дійсно хотіли зробити сумісну акцію, як вони запевняють, абсолютно щиро, то керівництву львівського клубу не склало б труднощів завчасно запропонувати, обговорити це з керівництвом донецького клубу, їхсумісні дії. Все можна було організувати абсолютно просто та спокійно. Тема війни – це тема людського життя, українських солдат, мирного населення, на відміну від футболу, нам всім дуже важливо не створювати тут суперечливих моментів. Давайте залишимо суперечливі моменти для футболу.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: