Екстра-ліга. 11 тур. Анонс матчів

18 грудня 23:21
Переглядів: 204
ураган локомотив

На лідера чекає складний виїзд до Львова

Спортлідер+ (м. Хмельницький) – Локомотив (м. Харків)

Дата і час проведення:  субота, 20.12.2014, 12.00

Місце проведення: м. Хмельницький, СК УМВС

Арбітри матчу: Руслан Лутій (Київ), Олександр Білащенко (Чернігів)

Спостерігач арбітражу: Юрій Щепанський (м. Львів)

Результат матчу першого кола: 1:5

Перший з двох запланованих центральних матчів одинадцятого туру відбудеться у Хмельницькому. Після домашнього фіаско від Урагану місцева команда спробує реваншуватись перед власними уболівальниками і відібрати очки у залізничників. Останнім втрачати ці самі очки вкрай не бажано, адже у випадку перемоги ЛТК у Львові луганчани ще більш відірвуться від Локомотиву, а у випадку поразки Енергія наздожене харків’ян. От така от ситуація, з якої доведеться шукати вихід Євгену Ривкіну. І Спортлідеру+ знову буде складно, адже Локомотив, здається, набрав практично повну швидкість. Це доводить матч десятого туру, у якому Кардинал так і не зміг нічого протиставити своїм опонентам, 6:0. А ще давненько ми не «чули» Дмитра Калукова, можливо, саме у грі з Локомотивом один з кращих бомбардирів чемпіонату та за сумісництвом член символічної збірної першого кола заб’є усе те, що не забивав до цього?

Ураган (м. Івано-Франківськ) – СумДУ (м. Суми)

Дата і час проведення:  субота, 20.12.2014, 14.00

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, Коледж фізичного виховання

Арбітри матчу: Роман Проць (Дрогобич), Олександр Кухарь (Кривий Ріг)

Спостерігач арбітражу: Валерій Михальський (Київська обл..)

Результат матчу першого кола: 6:1

Не дуже вдалий час для виїзду СумДУ до Івано-Франківська. Підопічні Сергія Пєсоцького у минулому турі попсували нерви львівській Енергії, і тепер прагнуть не втрачати обраного темпу. Але Ураган зараз на підйомі, що яскраво продемонстрував матч зі Спортлідер+. Особливо радує позиція голкіпера в Урагані. Молодий Віталій Біров останні матчі незмінно виходив у основі, але у десятому турі пост №1 зайняв досвідчений Роман Колток. І не дарма… Фантастична гра дванадцятого номеру франківців дозволила їм зберегти свої ворота «сухими», а Роман довів, що Ураган зараз має двох рівноцінних воротарів. Складнощі СумДУ полягають ще й у малій кількості забитих м’ячів, чим цілком слушно можуть скористатись молоді «дракони». Але на боці «студентів» елемент несподіванки, яких так не любить Ураган. Вже не раз команда добре налаштовувалась на сильні команди, а у матчах з середняками та аутсайдерами показувала мляву гру…

Енергія (м. Львів) – ЛТК (м. Суми)

Дата і час проведення:  п’ятниця, 19.12.2014. 13.00

Місце проведення: м. Львів, СК Галичина

Арбітри матчу: Олег Іванов (Дніпропетровськ), Сергій Подворний (Хмельницький)

Спостерігач арбітражу: Василь Кузьменко (Київ)

Результат матчу першого кола: 1:2

А ось і чергове випробування для лідера. Як вже було сказано, від цього матчу багато що залежить у подальшому розташуванні команд. Якщо ЛТК втратить очки, цілком можлива зміна лідера, і це не обов’язково може бути Локомотив. У енергетиків свої причини викладатись на повну: є шанс увійти до трійки лідерів. Останній тур обидві команди провели з аутсайдерами чемпіонату. Але якщо ЛТК не мав ніяких проблем з Приватом, то Енергія у дуже складному поєдинку ледь здолала СумДУ. Чи може це про щось говорити у рамках даного протистояння? Можливо, але у п’ятницю команди розпочнуть матч без огляду на минулі результати.

Приват (м. Кривий Ріг) – Титан-Зоря (м. Покровське)

Дата і час проведення:  субота, 20.12.2014. 14.00

Місце проведення: м. Кривий Ріг, ГВУЗ КНУ

Арбітри матчу: Микола Подраний (Житомир), Павло Кравцов (Рівне)

Спостерігач арбітражу: Володимир Фролов (Київ)

Результат матчу першого кола: 3:7

Обидві команди розглядають цей поєдинок, як чудову можливість розжитись очками. Особливо актуальною це буде для господарів, яким дуже хочеться вилізти з підвалин турнірної таблиці. Титан-Зоря після перемоги над Лукасом має реальні шанси поборотись за четверте місце, якщо демонструватиме таку ж саму гру на виїзді, як і у рідних стінах. Особливо складно буде Привату в атакувальних діях, адже крім відносно надійної оборони Титан-Зоря має у своєму розпорядженні дует Чичикало-Удовиченко. А ці голкіпери дещо розуміються на тому, як рятувати команду у надихати своїх партнерів на подвиги біля чужих воріт.

Лукас (Кременчук) – Кардинал-Рівне (м. Рівне)

Дата і час проведення:  субота, 20.12.2014. 14.00

Місце проведення: м. Кременчук, СК Політехнік

Арбітри матчу: Максим Чубінський (Київ), Ігор Якимишин (Львів)

Спостерігач арбітражу: Юрій Воложенко (Харків)

Результат матчу першого кола: 1:3

Рівненський Кардинал проведе другу поспіль зустріч на виїзді. Цього разу на підопічних Сергія Піддубного чекає місто з автомобільною історією – Кременчук. Обидві команди поєдинки десятого туру програли, але якщо Лукас дав бій Титан-Зорі (а поступився лише з тої причини, що спорткомплекс у Покровському зачаклований і ще жодна команда не змогла там перемогти), то Кардинал безславно програв у Харкові, так і не зумівши віднайти шлях до воріт Локомотиву. Радує уболівальників Лукасу повернення до складу Максима Крупіна, якого так не вистачало у Покровському.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: