Екстра-ліга. 7-й тур. "Ураган" - "Приват" 8:2

08 листопада 18:23
Переглядів: 186
ураган лтк

"Ураган" не став довго запрягати, а вже на старті гри взяв бика за роги. Це призвело до того, що рахунок був відкритий вже на 24-й секунді гри (!!!). Це Рудавець відкрив рахунок у поєдинку. Однак, "Приват" практично тут же відповів своїм голом - перша ж комбінація гостей призвела до непоганого (з точки зору техніки) удару Горла, з яким Бірову впоратися не вдалося. Однак, як показали подальші події, це був єдиний позитивний епізод для "Привату" в першому таймі.

Через деякий час "приватівці" привезли в свої ворота 6-метровий, який холоднокровно реалізував Боргун. І вже після цього підопічні Івана Скіцька розігралися. Було видно, що господарі дуже сильно хотіли добути першу домашню перемогу в сезоні. Крім того, було видно, що гості в деяких компонентах поступалися своїм візаві, що, природно, призводило до небезпечних моментів біля воріт Кожина. І ставало зрозумілим, що за таких обставин "Приват" може довго не протриматися. Так воно і сталося. В середині першого тайму рахунок після точного удару Кіндратіва став вже 3:1 на користь "Урагану". Справа йшла до неминучого розгрому, оскільки всі ми пам'ятаємо поєдинок "драконів" проти "Лукаса". Очевидно, івано-франківці вирішили продовжити свій гольовий бенкет і в матчі з "Приватом". Тим більше, у господарів майданчика був "боржок" перед своїми вболівальниками. І цей самий "боржок" підопічні Івана Скіцька віддавали по повній програмі. Незабаром нагадав про себе і Зварич, який протягом чотирьох хвилин записав на свій рахунок дубль. Так рахунок став 5:1 вже в першому таймі. Хоча він міг бути і більше, якби "ураганівці" використовували всі свої можливості на 100%. Хоча іноді і "Приват" намагався відповідати, але в ворота Бірова м'яч більше не летів.

Другий тайм, а точніше - його велика частина, був відносно спокійним. Склалося враження, що господарі паркету після перерви вирішили не форсувати події і дати можливість показати себе суперникам. Ті, в свою чергу, іноді намагалися загострювати гру, але не завжди це у них виходило. До того ж, навіть якщо у підопічних Олександра Юзика щось і виходило, то "дракони" намагалися щільно грати в обороні. По такій грі Івану Скіцьку можна було випустити в ворота Джуса, щоб той відчув на собі рівень Екстра-ліги. Він-то пізніше і вийшов, але до того моменту навряд чи хтось це помітив. Зате можна було не помітити дубль Сімки, який зробив перевагу "Урагану" ще більш переконливою. "Приват" відповів голом Горла, який прийняв дальній пас від Дурбана і другим дотиком змусив Джуса капітулювати. Однак, "Ураган" не захотів віддавати останнє слово в цьому матчі своєму суперникові. Незадовго до фінальної сирени Корсун поставив крапку в матчі, опинившись у потрібний час і в потрібному місці.

8:2 - друга поспіль розгромна перемога "Урагану". І перша - домашня. Для молодих "драконів" це дуже важливо, оскільки івано-франківські вболівальники вже почали розчаровуватися в своїй команді. Може, тепер вони почнуть в неї вірити?

"Ураган" - "Приват" - 8:2
Голи: Рудавец (1), Боргун (4 - з 6-метрового), Кіндратів (10), Зварич (13, 17), Сімка (34, 37), Корсун (40) - Горло (2, 38)
"Ураган": Біров (Джус, 37) - Кіндратів, Сімка, Рудавец, Зварич - Пелех, Корсун, Боргун, Лясковський - Горбатий, Миколюк, Ковельський, Горпинич
"Приват": Кожин (Дурбан, 17) - Горло, Бакум, Путін, Клушин - Сторожук, Божко, Мазенко, Гречка - Грабюк, Делятинський
Попередження: Сімка (22) - Путін (24)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: