Екстра-ліга. Анонс дес'ятого туру

26 листопада 11:00
Переглядів: 99
Футзал

Матчами 10 туру розпочнеться друге коло регулярного чемпіонату Екстра-ліги. І якщо у першому колі команди тільки набирали ходу, то тепер їм потрібно грати через призму майбутнього плей-офф. А це означає, що починаючи з 10 туру кожний результат для будь-якої з команд – на вагу золота.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів)
26 листопада 2016 року. Рівне. Спорткомплекс ДЮСШ-4 – 13.00
Арбітри: Г. Гора (Київ), А. Швець (Харків), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: О. Демянюк (Рівне)
Суддівський спостерігач: В. Кузьменко (Київ)

Центральний матч 10 туру, власне кажучи, розпочне програму чергового фут зального уїк-енду в Екстра-лізі. Харківський «Локомотив» у цьому сезоні грає по-різному: то видасть над результативний матч, то покаже непогану безпрограшну серію, то втратить очки там, де не планував. А «Ураган» у цьому сезоні нарешті почав гарно грати вдома. І це, до речі, вагомий аргумент з боку «драконів». Зважаючи на те, як у цьому сезоні грають обидві команди, хотілося б, щоб це протистояння у рамках 10 туру нагадало глядачам про захоплюючі баталії між «Ураганом» та «Локомотивом», коли склади обох команд були дуже сильними, і очні зустрічі були схожі на фінал. Саме такої гри ми чекаємо від «драконів» та «залізничників» на паркеті манежу Коледжу фізвиховання.

«Ураган» (Івано-Франківськ) - «Локомотив» (Харків)
26 листопада 2016 року. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання – 12.00
Арбітри: М. Подраний (Житомир), П. Кравцов (Рівне), В. Гронський (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Суддівський спостерігач: Р. Проць (Дрогобич)

Друге коло чорноморський «Юні-Ламан» розпочинає матчем проти «Титан-Зорі». Одразу згадується, як чорноморці починали цей сезон, коли вони змушені були провести аж чотири поєдинки поспіль на виїзді. І ось тепер вони чотири рази зіграють вдома. А це означає, що рідні стіни мають допомогти підопічним Сергія Бутенка здобути свою першу перемогу в Екстра-лізі. Може, це буде у грі з «Титан-Зорею»? До цього чорноморці вже були кілька разів близькими до перемоги над клубами Екстра-ліги. Але їм постійно щось заважало. Єдине, що може завадити господарям цього разу – це нинішні кадрові проблеми. Але, думається Сергій Бутенко знає, як їх вирішити. У той же час не будемо забувати, що і «Титан-Зоря» не проти здобути три очки на виїзді. Для покровської команди ці пункти також будуть важливими.  

«Юні-Ламан» (Чорноморськ) – «Титан-Зоря» (Покровське) 
26 листопада 2016 року. Чорноморськ. Спорткомплекс «Юність» - 13.00
Арбітри: О. Білащенко (Чернігів), О. Хомич (Луцьк), О. Ткач (Чорноморськ)
Хронометрист: Є. Докучаєв (Чорноморськ)
Суддівський спостерігач: Ю. Щепанський (Львів)

Херсонський «Продексім» не зовсім вдало відіграв перше коло. Особливо це стосується поєдинку в Хмельницькому, коли перемога «Сокола» над «мельниками» була оцінена як сенсаційна. Звісно, підопічні Ігоря Москвичова прагнутимуть реваншу. І це означає, що хмельничанам доведеться грати другим номером. Чи витримають вони? З іншого боку – така манера гри буде на руку підопічним Романа Ковальчика. Якщо вони скористаються своїми шансами, то зможуть довести, що та перемога не була випадковою. Але для цього подолянам треба буде добряче попрацювати.

«Продексім» (Херсон) – «Сокіл» (Хмельницький) 
26 листопада 2016 року. Херсон. Спорткомплекс ХВУФК – 13.30
Арбітри: Б. Кіндій (Розділ), А. Духан (Луганськ), С. Черноусов (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)
Суддівський спостерігач: Ю. Воложенко (Харків)

Останній матч туру відбудеться на паркеті житомирського ФОКу. Того самого, в якому в минулому турі втратила очки «Енергія». Тоді багато хто став вважати, що ФОК став для «ЛТК/ІнБев/НПУ» більш фартовим майданчиком, ніж спорткомплекс «Динамо». Але по-справжньому цю теорію може довести поєдинок проти команди, яка у цьому чемпіонаті ще не втратила жодного очка – столичного «ХІТа». Тому, на житомирський любителів футзалу чекає хороше свято футзалу. А от чи будуть житомиряни радіти результату – подивимось.

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – «ХІТ» (Київ)
26 листопада 2016 року. Житомир. ФОК – 14.00
Арбітри: І. Якимишин (Львів), Д. Куций (Харків), А. Загоруйко (Житомир)
Хронометрист: О. Данюк (Житомир)
Суддівський спостерігач: С. Стрілецький (Суми)  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: