Екстра-ліга. Перед стартом. "Енергія" (Львів)

06 вересня 12:35
Переглядів: 168
енергія спортлідер

Срібний призер минулого сезону Екстра-ліги цілком реально міг повторити долю івано-франківського "Урагану" і заявитися на новий сезон омолодженим складом. Тим більше, у "енергетиків" з цим проблем не повинно було бути, оскільки львівська молодь грала в "Енергії-2".

Правда, вже потім плани "біло-зелених" трохи підкоригувались. Так, прийшов в клуб Кордоба, який за рішенням нового головного тренера "Енергії" Максима Павленко став капітаном. Повернувся в клуб і досвідчений Федюк, який, правда, давно вже не грав на високому рівні, але його досвід, думається, допоможе "енергетикам". Прийшов і Багряк, який, правда, до цього в Екстра-лізі не грав, але відомий за виступами у Першій лізі. Могли закріпитися в клубі Тригубець і Когут, але зробити цього не змогли, тому тепер шукатимуть своє щастя в Білорусі. Міг поповнити ряди "Енергії" Цой, але, як стало відомо, наступним місцем роботи українського футзаліста стане владивостокський "Портовик", де вже грає Микита Тменов. Одним словом, ситуація в "Енергії" склалася так, що зараз в заявці команди на сезон - дванадцять гравців, з них один граючий тренер (Павленко) і три воротаря (Мірзаєв, Пітуля, Кардаш). Погодьтеся, такий лавки "енергетикам" на весь сезон може не вистачити.

Однак, наставник "Енергії" не приховує, що він шукає варіанти підсилення. Якими вони будуть? Поки ніхто не знає цього. Але, думається, після перших матчів сезону картина з кадровим потенціалом "Енергії" напевно почне прояснюватися.

Як ми вже говорили, був варіант, що "Енергія" значно омолодить свій склад. І Максим Павленко говорив після "Кубка "Свободи", що планується "четвірка на перспективу". Але поки, як ми бачимо, з молодих гравців в заявці на сезон виявився тільки Богдан Стефанків. Як буде далі - подивимося.

Хто в нинішній "Енергії" здатний стати лідером після відходу Рогачова та Легчанова? Все той же Павленко говорив, що зараз в українському чемпіонаті, не кажучи вже про "Енергії", немає гравця з такою ж харизмою, як у Легчанова. Тому, можна припустити, що лідером "Енергії" у новому сезоні буде її граючий тренер. Хоча таким може стати і Кордоба, тим більше, не слід забувати, що саме він тепер є капітаном команди. Хотілося б, щоб лідерські якості у "енергетиків" почали проявляти і більш молоді гравці - наприклад, брати Грицини. І якщо у них це вийде, то це буде тільки плюс для "біло-зелених". І якщо у Миколи та Михайла вийде стати лідерами "Енергії", то, можливо, вже найближчим часом навколо них буде будуватися нова "Енергія", яка, як і колись, буде боротися за найвищі місця.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: