Екстра-ліга. Перед стартом. "Ураган" (Івано-Франківськ)

06 вересня 12:09
Переглядів: 183
ураган спортлідер

Отже, на черзі у нас представники топ-трійки за підсумками минулого сезону. Почнемо ми, природно, з команди, яка стала бронзовим призером, чи то пак з "Урагану". З того самого "Урагану", який в цьому сезоні буде зовсім іншим, оскільки склад команди зазнав істотні зміни. Вони торкнулися як тренерського штабу, так і кадрового потенціалу "драконів". Тому, в нинішньому сезоні кістяк "Урагану" будуть складати вчорашні дублери з "Урагану-2".

Що можна очікувати від нового "Урагану"? Поки що на це питання відповісти важко. У цій ситуації, безумовно, лідерами повинні стати ті досвідчені гравці, які залишилися в клубі. Але в той же час хотілося б вірити, щоб нинішні молоді гравці "Урагану" увірвалися в Екстра-лігу так само стрімко, як це у свій час зробив вже екс-"ураганівець" Петро Шотурма. А адже це було порівняно недавно - чотири роки тому. І більшість тих хлопців, які поповнили основний склад "Урагану" - як раз з того першого випуску "ураганівської" академії, з якого вийшов нинішній гравець "КПРФ". Так що, приклад повинен бути заразливим.

В той же час всі ми розуміємо, що нинішньому оновленого "Урагану" буде важко у перших іграх, оскільки підопічні Івана Скіцка повинні відчути на собі рівень Екстра-ліги. В принципі, вони це вже зробили під час передсезонних турнірів, але ігри чемпіонату - це зовсім інший рівень самовіддачі, мотивації і боротьби за результат. Тут молодим "драконам" повинні допомогти як присутність у складі таких досвідчених гравців, якКіндратів, а також отриманий досвід ігор у Першій лізі. Додайте сюди ще зіграність цих хлопців, а також той факт, що разом з ними буде їхній тренер, який знає всі слабкі і сильні сторони своїх підопічних.

Що ж стосується Івана Скіцка, то тут, безперечно, окрема розмова. Для молодого тренера це теж в якійсь мірі новий виклик. Звичайно, приймати команду після тренера, з яким були пов'язані всі останні успіхи, нелегко. Але якщо у цього фахівця буде виходити давати результат цим складом, то дай Бог, щоб він з часом став одним з провідних представників нового покоління українських футзальних тренерів. Здається, зараз ніхто не буде звинувачувати "коуча"-дебютанта (якщо ми говоримо про дебют на рівні Екстра-ліги) у разі, якщо "Ураган" не буде показувати ту гру, яка була притаманна івано-франківській команді. Зрозуміло, що Скіцко буде будувати свою команду. А це означає, що вболівальники "драконів" повинні до неї ще звикнути.

У той же час в серця івано-франківських любителів футзалу вселяють оптимізм слова Романа Кіндратіва, який сказав, що навіть цим складом "Ураган" буде претендувати на найвищі місця. Що ж, сезон довгий, тому подивимося, наскільки слова капітана "драконів" виявляться правдивими.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: