Екстра-ліга. Перший тур. Локомотив – Ураган 4:1

20 серпня 22:34
Переглядів: 192
ураган локомотив

"Локомотив" - "Ураган" - 4:1
Голи: Д. Сорокін (5), Бондар (13), Свиридов (16), Савенко(38) - Сімка (8)
"Локомотив": Савенко - Білоцерківець, Бондар, А. Сорокін, Д. Сорокін - Свірідов, Рось, Овсянніков, Сірий - Лебідь, Літвінов.
"Ураган": Біров - Шотурма, Сімка, Кіндратів, Зварич - Пелех, Коваль, Корсун, Цілик - Кефа, Лясковський, Горбатий.
Попередження: Рось (8), Сірий (24) – Шотурма (3), Корсун (24), Біров (30)

Новий сезон Екстра-ліги відкривався в Харкові, де в очному протистоянні зійшлися "Локомотив" і "Ураган". Враховуючи давню і принципову історію взаємин між цими командами, можна було очікувати гарної і в той же час – непоступливої гри.

Перший тайм "Локомотив" і "Ураган" почали обережно, придивляючись один до одного. Внаслідок цього перша значуща подія відбулася на 3-й хвилині - жовта картка Петра Шотурми. Обидві команди обмінювалися небезпечними атаками, які закінчувалися ударами повз ворота, або ж воротарі були на висоті. Можна згадати небезпечний удар Коваля зі штрафного на тій же 3-й хвилині, з яким впорався Савенко. Так тривало до 5-ї хвилини, коли як грім серед ясного неба пролунав удар Дмитра Сорокіна. М'яч прослизнув під руками Бірова - 1:0.

Пропущений гол став сигналом для активних дій гравцям "Урагану". Кілька небезпечних моментів у їх виконанні не увінчалися успіхом. Удача прийшла, звідки її не чекали. На 8-й хвилині Шотурма ввів м'яч з ауту на Сімку, і Андрій, не відчувши опору Сірого, спокійно пробив по воротах "Локомотива". Савенко був безсилий – 1:1. Після пропущеного голу "Локомотив" спробував відновити різницю в рахунку. І харків'янам це вдалося на 13-й хвилині. Дмитро Бондар майстерно обіграв Зварича і невідпорно пробив у дальню "дев'ятку". Після цієї події тренер гостей Іван Скіцко вирішив випустити Кефу і Горбатого в надії на те, що ці хлопці зможуть допомогти знову відновити рівновагу в рахунку. На жаль для "драконів", вийшло навпаки. І вина в цьому не вийшовшого на паркет дуету. Просто на 16-й хвилині свої бійцівські якості проявив Денис Овсянніков, який на лівій бровці "вигриз" м'яч у Шотурми і віддав точну передачу в бік порожніх воріт на набігаючого Свірідова. Богдан у падінні не зміг не влучити у ворота – 3:1. Різниця в два м'ячі змусила "Ураган" заволодіти ініціативою. Небезпечно пробивав Коваль здалеку, але Савенко виявився на місці. І все-таки кінцівка першого тайму була за футзалистами з Харкова. Удари Овсяннікова і Сірого воротар гостей Біров парирував впевнено, не давши шансів харків'янам збільшити рахунок.

Другий тайм "Ураган", на відміну від "Локомотива", почав зі зміною в складі. Перші хвилини другої половини зустрічі разом з Сімкою, Кіндратівим і Зваричем почав Лясковський, який до речі, вже з'являвся в першому таймі на паркеті. Івано-франківці прибрали ініціативу до своїх ніг, але результату це не давало. "Локомотив" грамотно оборонявся і небезпечно відповідав. На 27-й хвилині Овсянніков вийшов практично один на один з Біровим, але затягнув з ударом і в підсумку заробив лише кутовий. Гра набувала зустрічні курси, градус гри збільшувався, наслідком чого стала розмова на підвищених тонах між Ціликом і Сірим. В результаті, з допомогою арбітра, обидва потиснули один одному руки. Попередження були усні обом, тим більше, що перед цим епізодом на 24-й хвилині Сірому вже був показаний "гірчичник".

На 35-й хвилині "Ураган" вирішив піти з п'ятим польовим гравцем. Замість Бірова п'ятим вийшов Корсун. І цей крок Івана Скіцка почав приносити свої плоди. На 37-й хвилині Шотурмі ніхто не завадив небезпечно пробити метрів з восьми, але на висоті виявився Савенко. А на 38-й хвилині рахунок став 4:1. Чергова облога воріт "Локомотива" закінчилася попаданням м'яча в руки Савенкові. Юрій, не роздумуючи, з рук пробив по порожніх воротах суперника. Цей удар виявився точним.

Час, що залишився, "Ураган" все одно грав вп'ятьох, але це не принесло івано-франківцям бажаного результату. На 40-й хвилині Шотурмі знову ніхто не заважав пробивати по воротах "Локомотива". Савенко і в цей раз врятував свою команду. Підсумок - 4:1. Невтішний виїзд "Урагану" вдалий старт "Локомотива".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: