Екстра-ліга повернула проведення чемпіонату АФУ

10 червня 09:58
Переглядів: 181
Кардаш енергія ураган

Шостого червня відбулися Загальні збори АФКУ "Екстра-ліги", де керівники клубів вирішили призупинити діяльність організації, шляхом призупинення дії договору з Асоціацією футзалу України, повернувши проведення змагань вищого дивізіону - Асоціації футзалу України. 

Керівниками клубів була прийнята відставка президента "Екстра-ліги" пана Степана Зиновійовича Мельничука, який від тепер буде виконувачем обов’язків президента. На даний момент діяльність організації полягатиме лише у сфері пошуку партнерів та спонсорів для чемпіонату.

Це рішення було прийнято з метою загальної консолідації футзалу в складний для нашої країни та спорту час. Однією з важливих умов повернення прав на проведення чемпіонату було те, що елітний дивізіон збереже за собою назву "Екстра-ліга", а коли ситуація в українському футзалі нормалізується, то діяльність організації буде відновлена у повному обсязі в межах терміну дії договору.

Асоціація зі своєї сторони прикладе усіх зусиль для того, щоб впоратись з новим та дуже відповідальним викликом. В найближчий час будуть розроблені нові проекти форматів сезону 2014/2015, будуть проведені зустрічі з командами Першої та Екстра-ліги для обговорення і врахування зауважень та побажань. Все буде зроблено у найближчий час для того, щоб затвердити новий формат чемпіонату на черговому засіданні Виконкому АФУ, який пройде на 27 червня в місті Києві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: