Екстра-ліга. Статистика після чергових матчів 1/2 фіналу плей-офф

05 травня 22:59
Переглядів: 173
енергія локомотив

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після  чергових матчів півфінальних серій плей-офф у вітчизняній Екстра-лізі

Статистика туру Показник Статистика чемпіонату
3 Ігор 108
19 (6,33) Голи (в сер.) 641 (5,94)
1 (33,33%) Перемоги господарів 56 (51,85%)
1 (33,33%) Нічиї 15 (13,89%)
1 (33,33%) Перемоги гостей 37 (34,26%)
0 Пенальті призначено 18
0 Пенальті реалізовано 13 (72,22%)
8 (2,67) Попередження (в сер.) 279 (2,58)
1 (0,33) Вилучення (в сер.) 26 (0,24)
1 Крупні перемоги 46
0 Вольові перемоги 23
2 Дублі 90
1 Хет-трики 24
2000 (667) Глядачі (в сер.) 52950 (490)

Командна статистика:

Найбільше забитих м’ячів 104 “Спортлідер+”
Найменше забитих м’ячів 35 “СумДУ”
Найбільше пропущених м’ячів 106 “Приват”
Найменше пропущених м’ячів 24 “Локомотив”
Видовищна 173 “Спортлідер+”
«Нудна» 94 “ЛТК”
Недисциплінована 7 + 30 “Спортлідер+”
Коректна 1 + 20 “Кардинал-Рівне”
Команда, яка б’є пенальті 4 “Спортлідер+”
Команда, якій б’ють пенальті 4 “Титан-Зоря”, “СумДУ”
Найбільш відвідувана 16250 “Локомотив”
Найменш відвідувана 8150 “Приват”
Найбільш відвідувана вдома 10750 “Локомотив”
Найменш відвідувана вдома 2850 “ЛТК”
Найбільш відвідувана в гостях 7150 “Енергія”
Найменш відвідувана в гостях 4050 “Кардинал-Рівне”
Проти кого порушують правила 4 + 30 “Приват”
Проти кого не порушують правила 2 + 17 “Енергія”

Відвідуваність чемпіонату:

Глядачів (сер.) Глядачів (всього) Ігор Команда
707 16250 23 “Локомотив”
594 10700 18 “СумДУ”
492 12300 25 “Ураган”
491 11300 23 “Енергія”
476 11900 25 “Спортлідер+”
453 8150 18 “Приват”
436 9150 21 “Лукас”
417 8750 21 “ЛТК”
415 8300 20 “Кардинал-Рівне”
414 9100 22 “Титан-Зоря”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Калуков Дмитро “Спортлідер+” 28 (4)
Бакум Роман “Приват” 19 (2)
Цвєлих Валентин “Лукас” 18  
Рибак Сергій “Спортлідер+” 17  
Тарасенко Антон “Лукас” 17  
Зварич Михайло “Ураган” 15  
Білоцерківець Микола “Локомотив” 14  
Багряк Віталій “Енергія” 14  
Волянюк Михайло “Кардинал-Рівне” 14  
Журба Сергій “Локомотив” 14  
Доманський Анатолій “Лукас” / “Спортлідер+” 13  
Кулик Едуард “Титан-Зоря” 13  
Федюк Андрій “Енергія” 13  
Кордоба Роман “Енергія” 12  
Танський Віталій “Кардинал-Рівне” 12  
Кулька Максим “Лукас” 12 (1)
Фетько Олексій “Спортлідер+” 11  
Педяш Олександр “Спортлідер+” 10  
Бондар Дмитро “Локомотив” 9  
Петраков Євген “СумДУ” 9  
Сімка Андрій “Ураган” 9  
Мілінький Анатолій “ЛТК” / “Титан-Зоря” 9 (1)
Власович Валерій “Спортлідер+” 8  
Грицовець Валерій “Титан-Зоря” 8  
Засенко Андрій “Спортлідер+” / “Приват” 8  
Кузь Тарас “Енергія” 8  
Ланко Євген “Кардинал-Рівне” 8  
Маринюк Мар’ян “Кардинал-Рівне” 8  
Боргун Орест “Ураган” 8 (1)
Рогачов Євген “Локомотив” 8 (1)
Грицина Михайло “Енергія” 7  
Корсун Ігор “Ураган” 7  
Мануйленко Максим “ЛТК” 7  
Піддубний Сергій “Кардинал-Рівне” 7  
Пічкуров Павло “Титан-Зоря” 7  
Павленко Максим “Енергія” 7  
Сондак Володимир “Кардинал-Рівне” 7  
Дзюба Віталій “ЛТК” 7 (1)
Лясковський Антон “Ураган” 6  
Цапов Роман “ЛТК” 6  
Божко Денис “Приват” 5  
Бурдюг Андрій “СумДУ” 5  
Ганжа Максим “СумДУ” 5  
Горбатий Юліан “Ураган” 5  
Заворотний Ярослав “Лукас” 5  
Клушин Антон “Приват” 5  
Лапа Сергій “Лукас” 5  
Лисенко Андрій “ЛТК” 5  
Ментянник Дмитро “Титан-Зоря” 5  
Мисловський Максим “СумДУ” 5  
Михайленко Дмитро “Спортлідер+” 5  
Рось Артем “ЛТК” 5  
Сорокін Дмитро “Локомотив” 5  
Фаренюк Артем “Кардинал-Рівне” 5  
Шамлі Дмитро “Локомотив” 5  
Зеленський Роман “СумДУ” 5 (1)
Горло Ігор “Приват” 4  
Грицина Микола “Енергія” 4  
Мазний Денис “ЛТК” 4  
Маржановський Олександр “Титан-Зоря” 4  
Миколюк Павло “Ураган” 4  
Овсянніков Денис “Локомотив” 4  
Ситник Дмитро “Кардинал-Рівне” 4  
Чорний Микола “Титан-Зоря” 4  
Шеховцов Дмитро “Титан-Зоря” 4  
Білоус Віталій “Титан-Зоря” 3  
Кисельов Віталій “Локомотив” 3  
Кожем’яка Вячеслав “ЛТК” 3  
Крупін Максим “Лукас” 3  
Літвінов Максим “ЛТК” 3  
Лазикін Микита “ЛТК” 3  
Леміш Євген “Лукас” 3  
Струк Степан “Енергія” 3  
Чуднов Андрій “Спортлідер+” 3  
Бессалов Максим “Локомотив” 2  
Бойченко Ігор “Приват” 2  
Кіндратів Роман “Ураган” 2  
Кудь Антон “Приват” 2  
Мазенко Олександр “Приват” 2  
Макшанов Михайло “Титан-Зоря” 2  
Мартинюк Дмитро “Спортлідер+” 2  
Мороз Євген “СумДУ” 2  
Мудрак Анатолій “Титан-Зоря” 2  
Пелех Мар’ян “Ураган” 2  
Путін Сергій “Приват” 2  
Рудавець Тарас “Ураган” 2  
Савенко Юрій “ЛТК” 2  
Слободнюк Денис “Титан-Зоря” 2  
Сорокін Олександр “Локомотив” 2  
Федорченко Дмитро “Локомотив” 2  
Цілик Андрій “Ураган” 2  
Шпигарь Микита “Локомотив” 2  
Кашуба Віталій “Кардинал-Рівне” 2 (1)
Байцур Віталій “ЛТК” 1  
Галицький Олександр “Приват” 1  
Данилейко Євген “Лукас” 1  
Делятинський Дмитро “Приват” 1  
Довгополов Денис “СумДУ” 1  
Клочко Євген “Локомотив” 1  
Клочко Дмитро “Локомотив” 1  
Кручок Володимир “Кардинал-Рівне” 1  
Лінник Максим “Титан-Зоря” 1  
Лисенко Максим “Спортлідер+” 1  
Маньківський Андрій “Лукас” 1  
Ніколенко Артем “СумДУ” 1  
Новосад Максим “Кардинал-Рівне” 1  
Рибак Тарас “Лукас” 1  
Саєнко Володимир “СумДУ” 1  
Сорока Костянтин “СумДУ” 1  
Чеберяк Максим “Титан-Зоря” 1  
Шеремета Руслан “Спортлідер+” 1  

Асистенти чемпіонату:

Гравець Команда Гольові передачі
Калуков Дмитро “Спортлідер+” 19
Фетько Олексій “Спортлідер+” 13
Рибак Сергій “Спортлідер+” 12
Крупін Максим “Лукас” 10
Маринюк Мар’ян “Кардинал-Рівне” 10
Михайленко Дмитро “Спортлідер+” 10
Федюк Андрій “Енергія” 10
Багряк Віталій “Енергія” 9
Кордоба Роман “Енергія” 9
Кулька Максим “Лукас” 9
Піддубний Сергій “Кардинал-Рівне” 9
Сімка Андрій “Ураган” 9
Сорокін Дмитро “Локомотив” 9
Кулик Едуард “Титан-Зоря” 8
Доманський Анатолій “Лукас” / “Спортлідер+” 7
Журба Сергій “Локомотив” 7
Лясковський Антон “Ураган” 7
Овсянніков Денис “Локомотив” 7
Цвєлих Валентин “Лукас” 7
Баклан Євген “Приват” 6
Кузь Тарас “Енергія” 6
Пічкуров Павло “Титан-Зоря” 6
Танський Віталій “Кардинал-Рівне” 6
Боргун Орест “Ураган” 5
Волянюк Михайло “Кардинал-Рівне” 5
Горбатий Юліан “Ураган” 5
Зеленський Роман “СумДУ” 5
Кожем’яка Вячеслав “ЛТК” 5
Ланко Євген “Кардинал-Рівне” 5
Педяш Олександр “Спортлідер+” 5
Петраков Євген “СумДУ” 5
Струк Степан “Енергія” 5
Фаренюк Артем “Кардинал-Рівне” 5
Бакум Роман “Приват” 4
Грицина Микола “Енергія” 4
Зварич Михайло “Ураган” 4
Клушин Антон “Приват” 4
Макшанов Михайло “Титан-Зоря” 4
Рибак Тарас “Лукас” 4
Сондак Володимир “Кардинал-Рівне” 4
Тарасенко Антон “Лукас” 4
Чорний Микола “Титан-Зоря” 4
Чуднов Андрій “Спортлідер+” 4
Шпигарь Микита “Локомотив” 4
Білоцерківець Микола “Локомотив” 3
Басич Олександр “Кардинал-Рівне” 3
Бондар Дмитро “Локомотив” 3
Галицький Олександр “Приват” 3
Грицина Михайло “Енергія” 3
Данилейко Євген “Лукас” 3
Кіндратів Роман “Ураган” 3
Кисельов Віталій “Локомотив” 3
Літвінов Максим “ЛТК” 3
Лазикін Микита “ЛТК” 3
Лапа Сергій “Лукас” 3
Мілінький Анатолій “ЛТК” / “Титан-Зоря” 3
Мануйленко Максим “ЛТК” 3
Маржановський Олександр “Титан-Зоря” 3
Мороз Євген “СумДУ” 3
Рудавець Тарас “Ураган” 3
Саєнко Володимир “СумДУ” 3
Савенко Юрій “ЛТК” 3
Ситник Дмитро “Кардинал-Рівне” 3
Сорока Костянтин “СумДУ” 3
Ященко Владислав “Титан-Зоря” 3
Божко Денис “Приват” 2
Бурдюг Андрій “СумДУ” 2
Власович Валерій “Спортлідер+” 2
Горло Ігор “Приват” 2
Дєдунов Іван “Приват” 2
Дєнюжкін Віталій “Кардинал-Рівне” 2
Дзюба Віталій “ЛТК” 2
Заворотний Ярослав “Лукас” 2
Засенко Андрій “Спортлідер+”/ “Приват” 2
Клочко Євген “Локомотив” 2
Клочко Дмитро “Локомотив” 2
Корсун Ігор “Ураган” 2
Лінник Максим “Титан-Зоря” 2
Леміш Євген “Лукас” 2
Литвиненко Дмитро “Локомотив” 2
Миколюк Павло “Ураган” 2
Павленко Максим “Енергія” 2
Путін Сергій “Приват” 2
Сорокін Олександр “Локомотив” 2
Цілик Андрій “Ураган” 2
Цапов Роман “ЛТК” 2
Білоус Віталій “Титан-Зоря” 1
Баланик Василь “Ураган” 1
Бойченко Ігор “Приват” 1
Ганжа Максим “СумДУ” 1
Гречка Роман “Приват” 1
Дурбан Микола “Приват” 1
Зеленкевич Денис “ЛТК” 1
Кашуба Віталій “Кардинал-Рівне” 1
Кручок Володимир “Кардинал-Рівне” 1
Лисенко Максим “Спортлідер+” 1
Мазенко Олександр “Приват” 1
Ментянник Дмитро “Титан-Зоря” 1
Мисловський Максим “СумДУ” 1
Мудрак Анатолій “Титан-Зоря” 1
Рогачов Євген “Локомотив” 1
Рось Артем “ЛТК” 1
Соломка Віталій “Титан-Зоря” 1
Тимощук Богдан “Спортлідер+” 1
Удовиченко Володимир “Титан-Зоря” 1
Федорченко Дмитро “Локомотив” 1
Хавренко Олег “СумДУ” 1
Шеховцов Дмитро “Титан-Зоря” 1
Шумило Олександр “СумДУ” 1

“Гол+пас”:

Гравець Команда Гол+пас Голи Паси
Калуков Дмитро “Спортлідер+” 47 28 19
Рибак Сергій “Спортлідер+” 29 17 12
Цвєлих Валентин “Лукас” 25 18 7
Фетько Олексій “Спортлідер+” 24 11 13
Бакум Роман “Приват” 23 19 4
Багряк Віталій “Енергія” 23 14 9
Федюк Андрій “Енергія” 23 13 10
Тарасенко Антон “Лукас” 21 17 4
Журба Сергій “Локомотив” 21 14 7
Кулик Едуард “Титан-Зоря” 21 13 8
Кордоба Роман “Енергія” 21 12 9
Кулька Максим “Лукас” 21 12 9
Доманський Анатолій “Лукас” / “Спортлідер+” 20 13 7
Зварич Михайло “Ураган” 19 15 4
Волянюк Михайло “Кардинал-Рівне” 19 14 5
Танський Віталій “Кардинал-Рівне” 18 12 6
Сімка Андрій “Ураган” 18 9 9
Маринюк Мар’ян “Кардинал-Рівне” 18 8 10
Білоцерківець Микола “Локомотив” 17 14 3
Піддубний Сергій “Кардинал-Рівне” 16 7 9
Педяш Олександр “Спортлідер+” 15 10 5
Михайленко Дмитро “Спортлідер+” 15 5 10
Петраков Євген “СумДУ” 14 9 5
Кузь Тарас “Енергія” 14 8 6
Сорокін Дмитро “Локомотив” 14 5 9
Боргун Орест “Ураган” 13 8 5
Ланко Євген “Кардинал-Рівне” 13 8 5
Пічкуров Павло “Титан-Зоря” 13 7 6
Лясковський Антон “Ураган” 13 6 7
Крупін Максим “Лукас” 13 3 10
Бондар Дмитро “Локомотив” 12 9 3
Мілінький Анатолій “ЛТК” / “Титан-Зоря” 12 9 3
Сондак Володимир “Кардинал-Рівне” 11 7 4
Овсянніков Денис “Локомотив” 11 4 7
Власович Валерій “Спортлідер+” 10 8 2
Засенко Андрій “Спортлідер+” / “Приват” 10 8 2
Грицина Михайло “Енергія” 10 7 3
Мануйленко Максим “ЛТК” 10 7 3
Горбатий Юліан “Ураган” 10 5 5
Зеленський Роман “СумДУ” 10 5 5
Фаренюк Артем “Кардинал-Рівне” 10 5 5
Рогачов Євген “Локомотив” 9 8 1
Дзюба Віталій “ЛТК” 9 7 2
Корсун Ігор “Ураган” 9 7 2
Павленко Максим “Енергія” 9 7 2
Клушин Антон “Приват” 9 5 4
Грицовець Валерій “Титан-Зоря” 8 8 0
Цапов Роман “ЛТК” 8 6 2
Лапа Сергій “Лукас” 8 5 3
Грицина Микола “Енергія” 8 4 4
Чорний Микола “Титан-Зоря” 8 4 4
Кожем’яка Вячеслав “ЛТК” 8 3 5
Струк Степан “Енергія” 8 3 5
Божко Денис “Приват” 7 5 2
Бурдюг Андрій “СумДУ” 7 5 2
Заворотний Ярослав “Лукас” 7 5 2
Маржановський Олександр “Титан-Зоря” 7 4 3
Ситник Дмитро “Кардинал-Рівне” 7 4 3
Чуднов Андрій “Спортлідер+” 7 3 4
Ганжа Максим “СумДУ” 6 5 1
Ментянник Дмитро “Титан-Зоря” 6 5 1
Мисловський Максим “СумДУ” 6 5 1
Рось Артем “ЛТК” 6 5 1
Горло Ігор “Приват” 6 4 2
Миколюк Павло “Ураган” 6 4 2
Кисельов Віталій “Локомотив” 6 3 3
Літвінов Максим “ЛТК” 6 3 3
Лазикін Микита “ЛТК” 6 3 3
Макшанов Михайло “Титан-Зоря” 6 2 4
Шпигарь Микита “Локомотив” 6 2 4
Баклан Євген “Приват” 6 0 6
Лисенко Андрій “ЛТК” 5 5 0
Шамлі Дмитро “Локомотив” 5 5 0
Шеховцов Дмитро “Титан-Зоря” 5 4 1
Леміш Євген “Лукас” 5 3 2
Кіндратів Роман “Ураган” 5 2 3
Мороз Євген “СумДУ” 5 2 3
Рудавець Тарас “Ураган” 5 2 3
Савенко Юрій “ЛТК” 5 2 3
Рибак Тарас “Лукас” 5 1 4
Мазний Денис “ЛТК” 4 4 0
Білоус Віталій “Титан-Зоря” 4 3 1
Путін Сергій “Приват” 4 2 2
Сорокін Олександр “Локомотив” 4 2 2
Цілик Андрій “Ураган” 4 2 2
Галицький Олександр “Приват” 4 1 3
Данилейко Євген “Лукас” 4 1 3
Саєнко Володимир “СумДУ” 4 1 3
Сорока Костянтин “СумДУ” 4 1 3
Бойченко Ігор “Приват” 3 2 1
Кашуба Віталій “Кардинал-Рівне” 3 2 1
Мазенко Олександр “Приват” 3 2 1
Мудрак Анатолій “Титан-Зоря” 3 2 1
Федорченко Дмитро “Локомотив” 3 2 1
Клочко Євген “Локомотив” 3 1 2
Клочко Дмитро “Локомотив” 3 1 2
Лінник Максим “Титан-Зоря” 3 1 2
Басич Олександр “Кардинал-Рівне” 3 0 3
Ященко Владислав “Титан-Зоря” 3 0 3
Бессалов Максим “Локомотив” 2 2 0
Кудь Антон “Приват” 2 2 0
Мартинюк Дмитро “Спортлідер+” 2 2 0
Пелех Мар’ян “Ураган” 2 2 0
Слободнюк Денис “Титан-Зоря” 2 2 0
Кручок Володимир “Кардинал-Рівне” 2 1 1
Лисенко Максим “Спортлідер+” 2 1 1
Дєдунов Іван “Приват” 2 0 2
Дєнюжкін Віталій “Кардинал-Рівне” 2 0 2
Литвиненко Дмитро “Локомотив” 2 0 2
Байцур Віталій “ЛТК” 1 1 0
Делятинський Дмитро “Приват” 1 1 0
Довгополов Денис “СумДУ” 1 1 0
Маньківський Андрій “Лукас” 1 1 0
Ніколенко Артем “СумДУ” 1 1 0
Новосад Максим “Кардинал-Рівне” 1 1 0
Чеберяк Максим “Титан-Зоря” 1 1 0
Шеремета Руслан “Спортлідер+” 1 1 0
Баланик Василь “Ураган” 1 0 1
Гречка Роман “Приват” 1 0 1
Дурбан Микола “Приват” 1 0 1
Зеленкевич Денис “ЛТК” 1 0 1
Соломка Віталій “Титан-Зоря” 1 0 1
Тимощук Богдан “Спортлідер+” 1 0 1
Удовиченко Володимир “Титан-Зоря” 1 0 1
Хавренко Олег “СумДУ” 1 0 1
Шумило Олександр “СумДУ” 1 0 1
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити