"Енергетичне" дербі як ремейк "бронзової" серії минулого сезону. "Ураган" Івано-Франківськ - "Енергія" Львів

15 жовтня 14:30
Переглядів: 128
енергія ураган

Так вже сталося, що шостий тур стане для нас повторенням торішніх фінальної та "бронзової" серій. І ось в Івано-Франківську ми побачимо ремейк саме "бронзових" баталій минулого сезону. Крім того, це буде новий епізод захоплюючої саги, ім'я якої - "енергетичне" дербі. А це - саме те, чого завжди чекають вболівальники як "Урагану" та "Енергії". Тож, хочеться сподіватися, що дана обставина підштовхне прикарпатських любителів футзалу прийти в манеж Коледжу фізвиховання.

Що ж стосується самого поєдинку, то тут і так все ясно. Одна тільки вивіска "Ураган" - "Енергія" чого варта. Так, в минулому році були сумніви, що "енергетичне" дербі втратить свою родзинку, оскільки склад "драконів" сильно омолодився. Але ми пам'ятаємо, який бій давали підопічні Івана Скіцка більш досвідченим "енергетикам". Тому, слід очікувати продовження і цого разу. Тим більше, "ураганівці" зараз явно повинні бути "на коні" після першої перемоги в сезоні. Але то була на виїзді. А ось вдома Зварич і компанія в цьому чемпіонаті ще не перемагали. Тож вони будуть налаштовуватися саме на такий результат. Тим більше, перемога над принциповим суперником буде подвійно приємною, чи не так?

Правда, "Енергія" теж не ликом шита. Перемогу над "Кардиналом" всі бачили? Напевно її бачили і "ураганівці". Тому їм слід готуватися до того, що "енергетики" будуть прагнути взяти гру під свій контроль з перших же хвилин. І якщо вони будуть реалізовувати свої моменти (а не так, як це було в поєдинку з рівнянами), то "Урагану" буде ой як нелегко. Тут напевно багато чого буде залежати від гри воротаря. Бірова або Байдака - це вже як вирішить Скіцко. До того ж, "Енергія" навряд чи захоче відпускати вперед "Локомотив" - до моменту початку матчу в Івано-Франківську вже буде відомо, як "Локо" зіграв у Хмельницькому. Тому, для "біло-зелених" це "енергетичне" дербі теж відіграє далеко не останню роль.

І хоча паралельно з цим дербі буде починатися поєдинок у Рівному, ми все-таки ризикнемо сказати, що очне протистояння "Урагану"та "Енергії" по праву може закривати програму туру і стати його "вишенькою на торті". Здається, ніхто не буде проти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: