"Енергетик" покинув п'ятий футболіст

24 лютого 12:04
Переглядів: 312
Default Image

Бурштинський «Енергетик» залишив один з найперспективніших захисників команди Ігор Гребинський, чемпіон всесвітньої студентської універсіади 2007, 2009 років, майстер спорту України міжнародного класу з футболу. В кінці року в Ігоря закінчився контракт і він вирішив його не продовжувати. 

В бурштинський «Енергетик» Гребинський перейшов на початку 2010 року, а попередніми його клубами були івано-франківські «Чорногора», «Факел» і «Прикарпаття», де він провів більшість своєї кар’єри. Головні здобутки Ігоря пов’язані з студентським футболом, коли він представляв Івано-Франківський національний університет нафти та газу. В 2007 році вперше в історії українського футболу студентська збірна виборола золоті нагороди на Всесвітньому форумі, яким є ігри Всесвітньої Універсіади. Ця історична подія відбулася в м. Банкок (Таїланд), де наша команда виграла всі п’ять своїх матчів і обігравши в фіналі з рахунком 1-0 команду Італії, стала чемпіоном Універсіади. В 2009 році в м. Белград (Сербія) він в складі студентської збірної став двократним переможцем на ювілейній 25 Всесвітній Універсіаді. В фінальній зустрічі Україна вдруге поспіль обіграла команду Італії з рахунком 3-2.

Цього року Ігор знову грав за студентську збірну України. У Санкт-Петербурзі «синьо-жовті» студенти провели товариський матч з збірною Росії і перемогли 4-3. Ця гра була одним з етапів підготовки до Всесвітньої Універсіади-2011, що пройде в серпні в Китаї.

Нагадаємо, що в зимове міжсезоння «Енергетик» залишило вже п’ять футболістів, проте на оглядинах зараз перебуває чимало новачків з західного регіону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: