"Енергія" активно готується до нового сезону

20 липня 08:27
Переглядів: 407
енергія

Львівські енергетики продовжують тренування в рамках підготовки до нового сезону Екстра-ліги. На даний час команда працює у Львові на стадіоні «Динамо».

«Основне зараз — це закласти фундамент, необхідний запас фізичної готовності команди. Цими днями працюємо на львівському зборі, потім виїжджаємо в Шацьк, — розповів клубній прес-службі головний тренер СК «Енергія» Валерій Легчанов.  — Поки працюємо без м’яча, а вже в серпні приступимо до безпосередніх ігрових завдань. Хочемо, щоб новачки чимшвидше адаптувались до ігрових вимог і влились в колектив за рахунок тренувань, зборів, турнірів. Тоді ми будемо мати орієнтири, над чим  більш детально працювати восени, щоб навесні «Енергія» знову була «бойова».  В цілому зараз я задоволений роботою як новачків, так і всієї команди».

Сьогодні з командою тренується Антон Лясковський, який вже офіційно став гравцем «Енергії», а також відомі львівським вболівальникам гравці Ярослав Писько, який вже виступав в у складі енергетиків, та Василь Зінич. Також «на олівці» у «Енергії» кілька інших потенційних новачків. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: