«Енергія» - бронзовий призер. Без п’яти хвилин…

08 травня 22:35
Переглядів: 241

Виїзна перемога львівської «Енергії» над «Єнакієвцем» (7:5) та поразка івано-франківського «Урагана» від «Локомотива» (1:4) фактично розставили усі крапки над «і» у питанні стосовно команди, яка теперішній чемпіонат завершить на третьому місці. Для того, аби «Урагану» опинитися на «бронзовій» сходинці, потрібно зробити неймовірне: виграти чотири матчі, що залишилися, з розгромним рахунком та сподіватися на те, що «Енергія» у трьох останніх поєдинках буде розгромлена своїми суперниками. Погодьтеся, у це не повірять навіть відчайдушні оптимісти…

«Єнакієвець» - доволі зручний суперник для «Енергії» у цьому сезоні. Команда Миколи Сича тричі перемагала команду Юрія Кобзаря, при чому, двічі робила це із розгромним рахунком (7:1 у Львові та 9:2 в Єнакієвому). Утім, другий вояж на Донеччину виявися набагато важчим для львів’ян. Перемога «енергетикам» не далася малою кров’ю…

Початок матчу для гостей зі Львова – гірше не придумаєш. Чи не перша логічна атаки «Єнакієвця» у матчі завершилася взяттям воріт. Гол провів Віталій Нестерук. Утім, склалося враження до такого початку львів’яни були готові. Через дві хвилини Михайло Романов, ще через три Сергій Тригубець, а потім Іван Ільницький та Олексій Петрушин перевернули усе з ніг на голову. Табло фіксувало уже 4:1 на користь «Енергії». Деякі пропущені голи «Єнакієвця» - не надто впевнені дії молодого воротаря Лацукова. Було помітно, що йому ще бракує досвіду проведення таких матчів.

Маючи комфортну перевагу у рахунку, «енергетики» дещо збавили обороти і почали грати на утримання рахунку. Така тактика галичанам дивідендів не принесла – Гуменюк і Карацюба на двох забили один гол та водночас скоротили розрив у рахунку перед перервою.
Початок другого тайму не тільки відродив інтригу у матчі, а й подарував глядачам справжній гольовий трилер. Чуднов та Нестерук, пробивши Кардаша, повністю відновили паритет на табло – 4:4. Через дві хвилини рахунок був уже 5:5. Це Нестерук та Романов пробили Кардаша та Лацукова відповідно. Утім, останнє слово було за «енергетиком» Романовим. Михайло спочатку завершив ефектну комбінацію партнерів, пробивши по порожніх воротах, а через кілька хвилин скористався помилкою Лацукова і головою переправив м’яч у ворота. Рахунок уже задовольняв «Енергію» - 7:5. Змінити цифри на табло наставник «Єнакієвця» Юрій Кобзар намагався за допомогою п’ятого польового гравця. Утім, більше пробити оборону «Енергії» не вдалося. Фінальна сирена зафіксувала важливу перемогу «зелено-білих». Перемогу, що фактично вирішила долю третього місця у турнірній таблиці. Аби уникнути усіх формальностей, підопічним Миколи Сича у трьох матчах, що залишилися, необхідно взяти бодай одне очко.

«Єнакієвець» (Єнакієво) – «Енергія» (Львів) – 5:7 (2:4)
"Єнакієвець": Лацуков,- Нестерук, Хурсов, Замятін, Рудаков, - Чуднов, Доманський, Гуменюк, Карацюба
"Енергія": Кардаш, - Задорожний, Рогачов, Федюк, Тригубець, - Ільницький, Петрушин, Струк, Романов
Голи: Нестерук (1, 27), Карацюба (18), Чуднов (25), Хурсов (26) - Романов (3, 26, 29, 33), Тригубець(6), Ільницький (8), Петрушин (11)
Фото Віктора ДИЧЕНКА, "Галичина спортивна"
На фото: Михайло Романов (зліва) - герой поєдинку