"Енергія" чотири рази завойовувала Кубок України, тому команда заслужила право прийняти фінал у рідних стінах

03 квітня 14:50
Переглядів: 130
Кубок україни з футзалу

Столичний «ХІТ» пройшов кубкову дистанцію на одному диханні. Та й в Першій лізі команда завершила регулярний чемпіонат на першому місці й серйозно готується до стадії плей-офф. Але Перша ліга – це справи майбутнього, наразі перед колективом стоїть завдання виграти кубок України, для чого спочатку треба зупинити діючого володаря трофею. Свої коментарі нам дав головний тренер «ХІТ» Олег Лук’яненко:

Як проходить підготовка до виступу у «Фіналі чотирьох»?

- Наша команда провела тижневий збір, готувались серйозно, з усією відповідальністю. Втрат у команді немає, усі в строю, дискваліфікованих теж. Налаштовуємось, як на останній бій!

У Вас в команді є як молоді гравці, так і титуловані. Чи різниться у них сприйняття виходу «ХІТа» до фіналу?

- Для досвідчених гравців це ще один шанс відчути себе чемпіонами, тим більше, виграти трофей разом з командою, яка грає у Першій лізі – дорогого варте. Щодо молоді, то вони мають бути ще більш мотивовані, адже коли ж здобувати трофеї, як не зараз? Для них це вже велике свято, і можливість розвиватись.

Що можете сказати про суперника, львівську «Енергію»? Задоволені жеребом?

- Команда у Львові, попри зміни, зберегла свый рівень. Грає в цікавий, атакувальний футзал. Багато досвідчених гравців, які можуть на класі вирішити долю матчу. Плюс рідний майданчик буде допомагати. Але ніяких емоцій у нас після жеребкування не було, ні хороших, ні поганих. Це «Фінал чотирьох», і тут кожна команда вже довела, що не слід радіти її появі у суперники. Що говорити, якщо «Манзана» грає на рівних з чемпіоном України... Тому готуємось так, як готувались до будь-якого суперника, спробуємо надати гідний опір львів’янам.

Як сприйняли Львів у якості міста-господаря фіналу?

- Де грати – різниці немає. Якщо Львів готовий провести фінал, чому б не дати йому таку можливість? Тим більше, «Енергія» чотири рази завойовувала Кубок України, тому команда заслужила право прийняти фінал у рідних стінах. Ми ж, у свою чергу, спробуємо надати гідний опір львів’янам.

Ваші побажання усім учасникам «Фіналу восьми»?

- Бажаю, щоб перемогла дійсно найсильніша команда, а глядачі на трибунах отримали задоволення від гри.

Нажаль, представники команди «Енергія» (Львів) відмовились давати нам коментарі, тому чекатимемо на них безпосередньо після «Фіналу чотирьох»!!!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: