"Енергія" ефектно перемагає "Лукас"

16 жовтня 17:50
Переглядів: 324
павленко

Сьогодні "Енергія" постала перед глядачем у всій красі. Гарно атакувала, гарно захищалась, гарно забивала голи. Однак, варто зважити, що суперником був "Лукас", який ще зовсім недавно виступав на нижчому рівні.

Проте ще до гри було певне побоювання щодо гостей. Вони почали сезон досить непогано: двічі перемогли та ледь не поділили очки з міцним "Кардиналом" (гра проти "Локомотива" - то інша історія, адже з лідерами чемпіонату важко доводиться всім). Думалося, "Лукас" докладе всіх зусиль, аби набрати чергові очки. Та й "Енергія" цього сезону не є надто стабільною...

А втім старт був за "Енергією". Вже на четвертій хвилині Михайло Грицина відкрив рахунок, а на десятій його подвоїв Кордоба. За цей проміжок ігрового часу обидві команди мали моменти, але "Лукас" дуже скоро полишив спроби взяття воріт. "Енергія" домінувала цілком і сповна. На 16-й хвилині Павленко при виході один на один технічно обіграв кіпера та закотив м`яча у порожні ворота. А вже за хвилину Кордоба вразив ворота гостей вчетверте. Стало зрозуміло, що боротьби сьогодні точно не буде. "Лукас" у цій окремо взятій грі зовсім слабенько контролював м`яча і просто чудово віддавав його господарям залу. Згодом Струк вирішив забити ще й п`ятий гол - аби було гарно і приємно йти на перерву. Цей гол пропустив вже другий воротар "Лукаса" Іванченко, оскільки Прихожий травмувався і вибув з гри. дисконтные пластиковые карты на получение скидок

Після перерви гості пішли з п`ятим польовим. І цілий другий тайм бовтались, як комашка у павутині: то знімали воротаря, то ставили його назад. Нічого доброго з того не вийшло. "Енергія" ще тричі забила (двічі Михайло Грицина, ще одного разу його брат Микола), але могла забивати ще кілька гарних голів у порожні ворота. "Лукас" остаточно не розклеївся і спромігся двічі забити. Тарасенко на 32-й та 40-й хвилинах змусив Кардаша, який в усіх інших моментах виручав, виймати кулю з воріт.

Може я трішки переборщив, може "Лукас" виглядав не так вже й погано. Але "Енергія" була на дві голови кращою. Хочеться вірити, що то не збіг обставин, а показник зросту нашої команди. Сьогодні свято на нашій вулиці і я вітаю вас із цим!

"Енергія" - "Лукас" - 8:2

Голи: М. Грицина (4, 24, 33), Кордоба (10, 17), Павленко (16), Струк (19), М. Грицина (28) - Тарасенко (32, 40)

Попередження: Кулька (10)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: