"Енергія" - "Кардинал-Рівне". Дещо тривожить...

26 вересня 20:52
Переглядів: 263
енергія кардинал

У гості до Львова завітав рівненський “Кардинал”. Тобто, офіційно кажучи, “Кардинал-Рівне”. Зовсім недавно ця команда тішила своєю грою львів`ян на постійній основі — кілька років тому теперішні рівняни представляли Львів. Але одного чудового дня президент Валявка вирішив спакувати валізи та вирушити в дорогу.

Рівне виявилось для команди вдалим прихистком. Місто з давніми футзальними традиціями потребувало команди Екстра-ліги більше, ніж Львів потребував четвертого такого представника (так, було чотири елітні команди в нашому місті! О, часи...). Та й додам, що у Львові “кардиналівці” були не надто успішною командою. “Тайм”, “Енергія” та “ТВД” грали краще. Доводилось миритись з долею “четвертих” та плентатись у хвості таблиці. У Рівному ж справи пішли на лад. Команда стала ніким іншим, як міцним “середняком” ліги. Причому мушу зазначити, таким “кусючим” середняком. Підопічні Піддубного люблять вкрасти очки у визнаних лідерів, але самі не поспішають стати одними з кращих. Досі рівняни не були серед призерів Екстра-ліги. Цьому можна знайти легке пояснення: “Кардинал” не належить до найбагатших клубів України. Доводиться боротися проти набагато грошовитіших суперників, які можуть запропонувати гравцям кращі умови. Та якщо нема багато грошей, то є Дєнюжкін у воротах. І ще багато його партнерів, які, попри те, що не є зірковими виконавцями, становлять отой вищезгаданий “кусючий” колектив. З року в рік Сергій Піддубний не лише виходить на майданчик грати, а й гуртує навколо себе команду однодумців. Не зважаючи на те, хто покидає чи поповнює команду, відомо одне: “Кардинал” буде боротись за позитивний результат у кожній грі. І нехай наразі це колектив без трофеїв, та свою честь він відстоює гарно. Можливо саме цього сезону на трибунах у Рівному говоритимуть про медалі? Як каже нам гімн рівнян,

Линуть слова:"Кардиналу" хвала!
Зірка твоя у футзалі зійшла!


У минулих турах наші гості здобули дві перемоги та одного разу поступились. Поступились вдома безперечному лідеру перегонів - “Локомотиву”. Перемогли ж новачків еліти - “Лукас” та “Приват”.

А що ж “Енергія”? Також дві перемоги в активі і також над дебютантами. А поступились львів`яни луганському “ЛТК” в Сумах. В останній грі вдалось лише мінімально перемогти “Титан-Зорю”. Це тривожить. Але команда справді дуже оновлена, їй потрібен час. Деякі гравці приєднались до складу “Енергії” вже по ходу сезону. Та це перед матчем з “Кардиналом” тривожить ще більше. Рівняни таких суттєвих змін у складі не зазнали, тому їм буде легше здобувати результат.
Мушу, на завершення, вжити слово “тривожить” втретє. Це про те, як “Кардинал” перемагав “Енергію” на “Кубку Львівщини” влітку. Двічі. “Але то товариські матчі” - отак буду себе і всіх нас втішати. Вся віра у те, що “Енергія” збереться з силами і просто покаже свій футзал — футзал нової “Енергії”, у складі якої, погодьмося, є кому дивувати.

Максим Павленко тепер як і Піддубний - граючий тренер. Хто кого переграє в суботу?..

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: