"Енергія" - "Локомотив" 3:1. Післяматчева прес-конференція тренерів

09 листопада 13:30
Переглядів: 106
павленко

Головні тренери львівської «Енергії» та харківського «Локомотива» Максим Павленко та Євген Ривкін поділилися враженнями від центрального матчу сьомого туру.

Максим Павленко, головний тренер «Енергії»

-Заплановане на матч нам вдалося виконати. Вважаю, що ми створили велику кількість моментів, чимало з яких не зуміли реалізувати. Рахунок міг бути більшим, аніж 3:1. Утім, будемо відверті: в одному з епізодів наприкінці матчу нам пощастило. «Локомотив» мав шанси зрівняти рахунок.

-Чи можна сказати, що «Енергія» сьогодні перемогла суперника по-футзальному?
-Запорукою нашого успіху стало те, що ми перекрили «Локомотиву» їхню комбінаційну гру, закрили простріл, перекрили зони, зіграли компактно та щільно. Була установка зіграти активно і не дати йому вести свою гру. Сподіваюся, що цей переможний командний дух буде у наших іграх і надалі.

-Коли «Локомотив» забив «Енергія» аж ніяк не розклеїлася...
-Враховували те, що можемо пропустити гол у будь-який момент. Як не як, нам протистояв «Локомотив» - діючий чемпіон країни. Незважаючи на пропущений гол, ми залишилися вірними своїй тактиці. Це нам і дало переможний рахунок.

Євген Ривкін, головний тренер «Локомотива»

-Вітаю «Енергію» з перемогою. А щодо нашої гри, то варто відзначити, що зараз перебуваємо у складній психологічній ситуації. Відчувається психологічна втома. Ми над цим працюємо.

-Наскільки відчувалася втрата Миколи Білоцерківця?
-А для чого нам в команді ще 14 футболістів? Певні обставини зараз грають проти нас, тому нам потрібно працювати і виходити з цього становище. Переконаний, що все буде добре.

-Охарактеризуйте гру команди в більшості.
-Потрібно переглянути відео. Моменти у нас були і потрібно було забити. Наразі більше нічого не готовий сказати. Ми програли два матчі поспіль. Потрібно проаналізувати чому так сталося. Виграє команда, а програє тренер. Незважаючи на це, після цих поразок я знаю що робити з командою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: